'Kırmızı Oda' Gelecek Hafta da Yayınlanmayacak! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

Kırmızı Oda, gelecek hafta da ekrana gelmeyecek!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanan dizinin yeni bölümü gelecek hafta da ekrana gelmeyecek.

Dizinin yerine ise perşembe ve cuma akşamı O Ses Türkiye'nin yeni bölümleri izleyici ile buluşacak.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle 28 Ocak Cuma 20.00'de TV8'de!

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezonda ilk kez bu kadar uzun bir ara veriyor bir dizi galiba, izleyici dizinin varlığını bile unutur. Bir dizi iki hafta olmayınca bile başka dizilere kayma görüyoruz. Olan seyircisini de kaybedecek gibi, hikayeler unutulur bile o zamana kadar...

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
Survivor için yapılsa okey de O Ses için böyle bir hamle yapılması seyirciye haksızlık.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Hem izleyici, hem yapım ekipi için büyük saygısızlık. İllaki haftanın 5 günü Survivor yayınlacak diye böyle yapıyor ve O Sesi hızla bitirmek istiyor. Kırmızı Odanın para getirisi düştüğü için ise nasıl etkileneceğini düşünmeden kolayca harcıyorlar. Geçen yıl böyle birşey yaparmıydı? Aslaa.
Ben yapımcı olsam TV8'le ve Acunla asla çalışmam.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ne diyeyim ki şaşırmadım zaten çekimler bile başlamamıştı. TV dünyasının nankörlüğü yine şaşırtmadı zira kanala muhteşem reytingler getirirken bayram, yılbaşı demeden aralıksız yayınlanırsın ama biraz düşersen sığıntı muamelesi görürsün. :) Hadi yine gördü diyelim boşlukta bile izlenmeyen, Kırmızı Oda'dan daha az reyting alan O Ses (gerçi bu sene o da sığıntı gibi oldu, en kalabalık ve zor günlere konulmuş zaten) uğruna olması daha da sinir bozucu. Survivor bir gün daha az yayınlansa kıyamet kopar ama zaten 3 hafta ara vermiş diziyi iyice riske atmakta hiçbir sakınca yok. Üstelik kanal patronu bizzat 21 Ocak diye açıklama yapmıştı ama kendileri için alenen yalan söylemiş olmanın da bir değeri yok nasılsa hayatları da yayınladıkları programlar kadar yalan. :) Maalesef amacın özletmekten ziyade bilerek reyting düşürmeye çalışmak olduğunu düşünüyorum ama umarım bu aradan hem içerik hem reyting olarak çok güzel döner de dediklerimizi yutturur.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çeyrek final yayınlandı en son. Eğer finali ikiye bölmezlerse iki bölüm ama dediğim gibi finale bağlı olarak 3 te olabilir.
Bölmez bence, 2 gün art arda yayınlayıp bitirir. Gelecek haftadan sonra Survivor 6 güne çıkar Süslü Korkuluk gelene kadar o zaman (bölmezse tabi).

• Beğendim
Reactions: Hazem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Çeyrek final yayınlandı en son. Eğer finali ikiye bölmezlerse iki bölüm ama dediğim gibi finale bağlı olarak 3 te olabilir.
Yok ya Acun efendi keyfine göre 3'e hatta 5'e falan bölsün nasılsa biz enayi olduğumuz için iki hafta daha bekleriz ne olacak. :)
------

Sezonda ilk kez bu kadar uzun bir ara veriyor bir dizi galiba, izleyici dizinin varlığını bile unutur. Bir dizi iki hafta olmayınca bile başka dizilere kayma görüyoruz. Olan seyircisini de kaybedecek gibi, hikayeler unutulur bile o zamana kadar...
Rahmetli EDHO da her yıl 1 ay ara verirdi ilk değil. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Böyle saygısızlık görmedim. Düşüşte olan bir diziyi bu kadar zorlamak niye. Yükselmesini beklerken kanal zaten çoktan gözden çıkarmış