TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
44. BÖLÜM ÖZETİ ve FOTOĞRAFLARI
20210922_124243.jpg
E_4MioBUcAgj73g

E_4MjWvVUAADJ8Y

E_4Mj7UUcAUNM09

@Cervantes @Hazem @EmreCan @Mircan Saye

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Girmedi. Onun yerine 15 dakika boyunca hiç durmadan alt bant reklamı verdiler en az 50 defa girmiştir inanılmaz bir kanal resmen dizinin içine sı***lar. :(
Ay ben de ona sinir olmaktan odağımı veremedim 44 haftadır ilk kez böylesini görüyorum. Hatta bırak bu diziyi ilk kez herhangi bir dizide böylesini gördüm. Keşke direkt kuşak açsalardı en azından keyfimiz mahvolmazdı şaka gibi.ss

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ay ben de ona sinir olmaktan odağımı veremedim 44 haftadır ilk kez böylesini görüyorum. Hatta bırak bu diziyi ilk kez herhangi bir dizide böylesini gördüm. Keşke direkt kuşak açsalardı en azından keyfimiz mahvolmazdı şaka gibi.ss
Survivor'da geçen sezon full böyleydi.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
45. BÖLÜM FRAGMANI - 2

FAckt6bX0AsKKB1

@Hazem @Cervantes @Mircan Saye @EmreCan
------

Böyle güzel bir fragmanın bölüm günü verilmesi abesliğine mi gireyim yoksa ne özette ne de 2. fragmanda dizinin en büyük merak unsurlarından biri olan Rezzan'ın olmayışına mı.. Aklıma Rezzan konusunda uçuk ve gerçekleşmesinden korktuğum bir teori geliyor umarım öyle bir durum yoktur.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: EmreCan and STAR

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
45. BÖLÜM FRAGMANI - 2

FAckt6bX0AsKKB1

@Hazem @Cervantes @Mircan Saye @EmreCan
------

Böyle güzel bir fragmanın bölüm günü verilmesi abesliğine mi gireyim yoksa ne özette ne de 2. fragmanda dizinin en büyük merak unsurlarından biri olan Rezzan'ın olmayışına mı.. Aklıma Rezzan konusunda uçuk ve gerçekleşmesinden korktuğum bir teori geliyor umarım öyle bir durum yoktur.
Rezzan'ı diziden çıkartırlarsa büyük yanlış yaparlar.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yani insanın aklına türlü şeyler geliyor ama benim abartmamdır muhtemelen. :A Youtube admini daha dün Rezzan'la ilgili paylaşım yaptı sorun olsa yapmazdı. Galiba bu bölüm seansı olmayacak (üstü başı çamurlu halde geliyor, o halde seansa giremeyeceği için bölümdeki yeri de fragmandaki kadar olabilir) ondan eklememişlerdir diye düşünüyorum/umuyorum.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Nihal Yalçın'ın adı var ama annesi ve babasının adı jenerikte yoktu muhtemelen hikayede mecburi değişiklik yaptılar ve bu bölümlüğüne Rezzan sahnelerini rafa kaldırdılar. Tam da annesi kliniğe geliyordu umarım ciddi bir sorun yoktur. :(

• Üzücü
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Nihal Yalçın'ın adı var ama annesi ve babasının adı jenerikte yoktu muhtemelen hikayede mecburi değişiklik yaptılar ve bu bölümlüğüne Rezzan sahnelerini rafa kaldırdılar. Tam da annesi kliniğe geliyordu umarım ciddi bir sorun yoktur. :(
Yazık... Reytingler zaten iyi değildi bu şekilde daha da duşecektir.