TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Her zamanki gibi güzel bölümdü. İzleyiciler sürekli yeni danışan gelsin istiyor ama böyle hassas konuların apar topar bitmesi mümkün değil. Gerçi Kumru'nun hikayesinde sona yaklaşıldı ve Nazlı da gelecek hafta kesin son gibi görünüyor yani çok yakında yeni takviye yapılır. Şu milletin sabırsızlığı öldürüyor beni. :A

Recai'nin Doktor Hanım'a bağırdığı sahnede ikinci bir Şahika Koçarslanlı atağı beklemiştim ama olmadı. Bu kadın öyle güzel sinirleniyor ki o haliyle bile çok tatlı. :bhr: Bu arada Recai de officially Doktor Hanım'ın danışanı oldu bakalım onun hikayesinden neler çıkacak. :A

Bu arada Piraye'nin gitme konusunu açmasından işkillendim. Evet karakterin pek işlevi yok ama ne olursa olsun Tülin Özen gibi bir oyuncunun rol alması bu diziye prestij katıyor. Gerçi Deniz son anda ikna eder diye düşünüyorum umarım doktor kadrosu daha fazla küçülmez. :(
------

Sadi neyse de Recai şaşırttı. :eek: Aranılan o sansasyonel hikaye haftalardır gözümüzün önünde olan karakterden çıkacak mı şimdi daha çok merak ettim. :A

20210313_002222.jpg

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Aslıhan Gürbüz yine döktürüyor Kumru ve annesinin hesaplaşmasını merakla bekliyorum. :bhr: Nazlı'ya da bu bölüm veda edeceğiz gibi görünüyor tanımak güzeldi. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yeni gelen hikaye ilgimi çekmedi ve ağır ilerliyor artık genel olarak hikayeler, izlerken sıkılıyorum. Süresi 80-90 dakika olsaydı devam edebilirdim ama 140-150 dakika olması sıkıntı oluyor benim için artık (genel olarak tüm dizilerin).
------

Yeni gelen hikaye ilgimi çekmedi ve ağır ilerliyor artık genel olarak hikayeler, izlerken sıkılıyorum. Süresi 80-90 dakika olsaydı devam edebilirdim ama 140-150 dakika olması sıkıntı oluyor benim için artık (genel olarak tüm dizilerin).
Yarın - öbür gün çok sevdiğim bir oyuncu etkileyici bir hikaye ile katılırsa eğer izlemeyi başlarım o bölümden belki tamamıyla bıraktığım söylenemez.

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hala yeni bölüm başlamadı.ss Çok izlenen dizi olunca böyle lüksler yapabiliyor tabii ama bari klipleri özette (ya da tekrar mı desek) vermeseler eh be TV8..

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
32. BÖLÜM FRAGMANI - 2

Bu bölüm çok fena geçecek belli oldu. :( Binnur Kaya-Uğur Yücel sahnelerini de merakla bekliyorum. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Binnur Kaya ve Uğur Yücel’i yeniden birlikte izlemek ne büyük bir ayrıcalık. :Z O kadar usta oyuncular ki sahne başladıktan sonra bir an bile Hüsne ve Bahattin gelmedi aklıma. :bhr:

Netflix’in ürün yerleştirmesi de dikkatlerden kaçmadı. :A Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü için Doktor Hanım’a konuya uygun replik yazdırmışlar. OGM‘nin o kadar Netflix işinden sonra şaşırmamak lazım aslında. :A

Sadi’nin hikayesi her zamanki gibi devam ediyor. Cemre’nin ölümünün hastalık yüzünden oluşu ve uyudu sanılırken meğerse son nefesini vermiş olması, ardından Ahmet Kaya derken yine ciğerler deşildi. :( Erkan Petekkaya’yı kişilik olarak hala sevmiyorum ama gerçekten harika bir performans çıkarıyor. Son zamanlarda yerle bir olan imajını düzeltmek için bu dizi güzel fırsat oldu yatsın kalksın şükretsin.

Zafer ve Nihal‘in hikayelerine hala tam anlamıyla giremedik ama gelecek haftadan itibaren açılacak gibi görünüyor. O değil de 1001 Gece nedeniyle Recai de arada kaynadı. Zafer, Nihal, Vahit ve Sadi derken kota doldu umarım hikaye yarım bırakılmaz ve son bir bölümle de olsa toparlanır. Kendini küçük görmekte çok haklı çünkü KO senaristi bile bir anda göz ardı etti. :A

Hüseyin çok sempatik ya o üzülürken ben de üzülüyorum. :( Oynayan çocuk da çok yetenekli zaten. Neyse ki onun kekemelik sorunu da çözülmeye başlanacak bekliyoruz bakalım. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Binnur Kaya ve Uğur Yücel’i yeniden birlikte izlemek ne büyük bir ayrıcalık. :Z O kadar usta oyuncular ki sahne başladıktan sonra bir an bile Hüsne ve Bahattin gelmedi aklıma. :bhr:

Netflix’in ürün yerleştirmesi de dikkatlerden kaçmadı. :A Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü için Doktor Hanım’a konuya uygun replik yazdırmışlar. OGM‘nin o kadar Netflix işinden sonra şaşırmamak lazım aslında. :A

Sadi’nin hikayesi her zamanki gibi devam ediyor. Cemre’nin ölümünün hastalık yüzünden oluşu ve uyudu sanılırken meğerse son nefesini vermiş olması, ardından Ahmet Kaya derken yine ciğerler deşildi. :( Erkan Petekkaya’yı kişilik olarak hala sevmiyorum ama gerçekten harika bir performans çıkarıyor. Son zamanlarda yerle bir olan imajını düzeltmek için bu dizi güzel fırsat oldu yatsın kalksın şükretsin.

Zafer ve Nihal‘in hikayelerine hala tam anlamıyla giremedik ama gelecek haftadan itibaren açılacak gibi görünüyor. O değil de 1001 Gece nedeniyle Recai de arada kaynadı. Zafer, Nihal, Vahit ve Sadi derken kota doldu umarım hikaye yarım bırakılmaz ve son bir bölümle de olsa toparlanır. Kendini küçük görmekte çok haklı çünkü KO senaristi bile bir anda göz ardı etti. :A

Hüseyin çok sempatik ya o üzülürken ben de üzülüyorum. :( Oynayan çocuk da çok yetenekli zaten. Neyse ki onun kekemelik sorunu da çözülmeye başlanacak bekliyoruz bakalım. :Z
Dün BZÇ'de de aynısı yapılmış annem izlerken söyledi. :A Netflix ve BKM paraya kıymış anlaşılan. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fatma için de böyle reklam isterim hatta hazır Camdaki Kız başlamışken orada yapsınlar. :A
Boşa para harcamasınlar CK'nın izleyicisi düşecek zaten. :A

Aşk101'in reklamı da geçen sene Survivor'da yapılıyordu hatta ödül olarak ilk bölümü izlemişlerdi, aklıma o geldi. :F

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Boşa para harcamasınlar CK'nın izleyicisi düşecek zaten. :A

Aşk101'in reklamı da geçen sene Survivor'da yapılıyordu hatta ödül olarak ilk bölümü izlemişlerdi, aklıma o geldi. :F
Bıkmadın şu boş hayallerden. :A Zaten Netflix PR işini güzel yapıyor güveniyorum. :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür