TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Üvey anneyi oynayan kadını da seviyordun sanırım öyle yorumlarını hatırlıyorum. :A
Berfu'yu diyorsun doğru ondan da bahsedecektim. Görünce çok sevindim zaten kötü rollerle sevmiştik :A

Ceylan'ı izledin mi gıı bu bölüm konuktu. Yine kötü cahil kadın olarak. :A @xBUGRAx

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • İlginç
Reactions: mrt-06 and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
26. BÖLÜM FRAGMANI

Hayret Masumlar Apartmanı varken gelmedi bu sefer. :A Normalde akşam yayınlanırdı. :A

Fragman yine çok iyi de Kumru kısımlarını yine saç baş yolarak izleyeceğiz belli ki. Allah belanı versin Şenol.ss

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragmanlar genel olarak zaten çok iyi hazırlanıyor ama özellikle bu hafta arkadaki müzikle daha da etkileyici olmuş. :Z Bu arada Kumru'nun annesine sonunda hesap sorulmasına da ayrıca sevindim şimdiden içim rahatladı. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu diziye ağır dram diyenler bu bölümde Kumru'nun kısmını izlemeli. Evet çoğu zaman izlemesi dahi zor olaylar görüyoruz ama ayrıca böyle umut dolu güzel gelişmelere şahit olmanın tadı da paha biçilemez. Kumru ve Gümüş Teyze'nin ilişkisini izlemek o kadar tatlıydı ki. Üstelik kadınların çalışmasıyla ve tek başına ayakta durmasıyla ilgili verilen mesajlar da cabası. Başka diziler gibi ucuz trajedilerden prim kasmak yerine böyle anlamlı şeyleri de ekrana yansıtmasını çok değerli buluyorum. Bir kez daha 'iyi ki' dedim izlerken. :bhr: