TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kumru'nun annesi ne pislik çıktı öyle.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
OGM dizilerinin birbirini sabote etmesi de ilginç. Masumlar varken Kırmızı Oda fragmanı geliyor, KO varken Masumlar'ınki çıkıyor sanırsın kardeş değil düşman diziler. :A

Fragman güzel ama keşke Kumru'dan da 1-2 cümle koysalarmış. Boncuk gittikten sonra o öne çıkar derken Sadi'nin gölgesinde kalacak galiba.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Ben boncuk'un hikayesi için izliyordum.O gittiğine göre Kırmızı Oda ile tüm bağım koptu..
Sadi'yi bu kadar çok göstermeleri yanlış olmuş bence..Yeni hikayeleri hiç ilgi çekici bulamadım. Nedense Bu hafta 1 - 2 reyting düşecéğini düşünüyorum..

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben boncuk'un hikayesi için izliyordum.O gittiğine göre Kırmızı Oda ile tüm bağım koptu..
Sadi'yi bu kadar çok göstermeleri yanlış olmuş bence..Yeni hikayeleri hiç ilgi çekici bulamadım. Nedense Bu hafta 1 - 2 reyting düşecéğini düşünüyorum..
Kırmızı Oda düşer de Seni Çok Bekledim'e yarar diye düşünüyorsan biraz boş beklenti. :A Boncuk gitti diye reyting kaybedebilir ama senin dediğin gibi 1-2 reyting düşmez çünkü Sadi hikayesi de izleyicilerin bayağı ilgisini çekmiş şimdiden.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Kırmızı Oda düşer de Seni Çok Bekledim'e yarar diye düşünüyorsan biraz boş beklenti. :A Boncuk gitti diye reyting kaybedebilir ama senin dediğin gibi 1-2 reyting düşmez çünkü Sadi hikayesi de izleyicilerin bayağı ilgisini çekmiş şimdiden.
Ben sosyal medyadaki yorumlara pek bakmadım , ilgi çekmişse izlenir tabii .. Ben kendi fikrimi dile getirdim. Doğrudur belki Kırmızı Oda düşse bile Seni Çok Bekledime yaramayabilir..Ben az da olsa etki edeceğini düşünüyorum. Yeni gelen hikayelerin bir Meliha , bir Alya , bir boncuk etkisi yaratacağını da ummuyorum açıkçası.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Üstünden fazla zaman geçmeden şunu da şuraya bırakayım. Gerçi şahsen ilk bölümden beri adını biliyordum ama sesli olarak söylenmesi 24. bölüme nasip oldu. :A

Bu arada Binnur Kaya sen nasıl bir bal küpüsün acaba. :bhr: Böyle sıradan bir cümleyi bile söylerken bu kadar tatlı olmak şov. :love1:

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Kumru'nun hikayesi çok etkileyiciydi. Yönetmen harika iş çıkarıyor, helal olsun. Seçilen müzikler ise olaya farklı bir boyut getiriyor. Sonrasında neler olduğunu merakla bekliyorum. @Aserat yarın AB'de 12 alırız inşallah. :Z

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kumru'nun hikayesi çok etkileyiciydi. Yönetmen harika iş çıkarıyor, helal olsun. Seçilen müzikler ise olaya farklı bir boyut getiriyor. Sonrasında neler olduğunu merakla bekliyorum. @Aserat yarın AB'de 12 alırız inşallah. :Z
Kesinlikle. :Z Tüm ekip harika ama özellikle Cem Karcı dizi için çok büyük bir şans. Allah bu uyumu, bu kaliteyi bozmasın. 🙏

• Harika
Reactions: Hazem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Tekrarına baktım Erkan'lı bölüm çok güzeldi. Çocuk hikayelerine hep ağlarım zaten, çocuklar da güzel oynamış. :T

• Beğendim
Reactions: Aserat