TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aynur'un burun kıvırdığı kız kesin Melek çıkacak. Bu bölüm seansı yok ama oynayan kızın adı jenerikte vardı zaten önemli biri olmasa bu kadar ağırlık verilmezdi. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Enfes bir bölümdü, Alya'nın hikayesini gözümü kırpmadan izledim. Alya'nın annesi ve o evde yaşananlar... Korku filmi gibiydi o sahneler, çok güzel canlandırmışlar. Alya'nın küçüklüğünü oynayan kız da çok başarılı.

Garip'in hikayesi etkileyiciydi, Celil Nalçakan harika hissettiriyor yine.

Duygu'nun hikayesi de güzel bağlandı, Ayşe'yi sonunda aktif görmeye başladık. Aslında Osman'ın hikayesiyle de ön planda görüyoruz Ayşe'yi, güzel gelişme.

Akif Hoca'yı da merakla takip ediyorum, çok zor gerçekten...

Piraye ve Deniz arasında bir şeyler olacak diye seziyorum. Deniz'in karısı kesin yurt dışına gidecek, sonra Piraye ve Deniz yakınlaşacak. Ayşe'ye de yeni partner gelir yakında. :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Kimse bu diziden bu oranları beklemiyordu. Efsane oranlar alıyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Alya bomba gibi geliyor sonunda istediğimiz manzaralar. :Z Ama bu hafta Melisa Sözen'in son bölümü gibi görünüyor onsuz biraz eksik kalacak. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Melek'in hikayesi de ilginç bir hal almaya başladı, yaşadıkları güzel yansıtılmış. Annesi Meliha'nın ölümüne üzüldüm. Necdet'in peşinden vefat etmiş...

Selvi'nin hikayesi bölüme damga vurdu bence, Selvi'nin çocukluğundaki isimler de çok güzel rol yaptı. Hele ortanca çocuk çok ilgimi çekti, konuşması çok başarılıydı.

Alya'nın hikayesi sona ermeye başlıyor sanırım, gözlerimiz çok arayacak onu. :(

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM

Hediye çok iddialı girdi ama hikayesi çok da etkileyemedi beni, fazla da içine alamadan bir anda haftaya geçiyoruz moduna döndü zaten. Pek anlayamadım derdini de, yeni bölümde derinleşir sanırım.

Alya'nın hikayesi de sona yaklaştı, kahve fikri hoşuma gitti.

Selvi'nin hikayesi şu an en çok ilgimi çeken hikaye, kadın da çok güzel anlatıyor. Akıcılığı sağlayacak hikayelerle ilerlemeli dizi, Alya'nın yokluğunu aratmasın.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Alya ve Doktor Hanım'ın son sahneleri, Sil Baştan çalması ve Selvi'nin sonunda tülü açacak cesareti bulmasıyla çok etkileyici bir finaldi. Zaten son yarım saat tüm okullarda oyunculuk dersi olarak okutulsa yeridir. Bu değişimi böyle kaliteli bir prodüksiyonla izlemek harika bir deneyimdi. 12 hafta boyunca adeta kariyer performansını çıkaran Melisa Sözen başta olmak üzere Cemre Melis Çınar, Alya'nın küçüklüğünü canlandıran çocuk oyuncu (adını bilmiyorum) ve kraliçe Binnur Kaya'ya da sonsuz teşekkürler bu hikayeyi kağıt üstündekinden çok daha muhteşem hale getirdikleri için. Umarım Alya şu an çok mutludur ve hak ettiği o sevgi dolu hayatı yaşıyordur. Bir Alya geldi geçti Kırmızı Oda'dan. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM

Alya'nın vedası çok güzeldi, Melisa Sözen'in harika oyunculuğuyla 'Alya' karakteri dizinin unutulmazları arasına adını yazdırdı. Benim için 2020 yılının da en iyi oyunculuğunu sergiledi. Harika oynadı, harika yaşattı. 'Sil Baştan' şarkısı da çok yakıştı sahneye...

Hediye'nin hikayesi bu bölüm derinleşti ve beni de içine çekmeyi başardı, insan hayret ediyor annesinin durumuna gerçekten.

Selvi ve Hediye'nin durumları epey merak uyandırıcı devam ediyor, bakalım yeni bölümde kim katılacak?

Bu arada bazı hikayeler yarım mı kalıyor? Emre Karayel'in hikayesi tamamlandı da ben mi unuttum ya da ben mi kaçırdım? Mesela Akif hocanın hikayesi de ortada görünmedi bir daha? Osman'ı da göremedik? Melek en son terk edip gitmişti? Ben mi kaçırdım? (b) @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
13. BÖLÜM

Alya'nın vedası çok güzeldi, Melisa Sözen'in harika oyunculuğuyla 'Alya' karakteri dizinin unutulmazları arasına adını yazdırdı. Benim için 2020 yılının da en iyi oyunculuğunu sergiledi. Harika oynadı, harika yaşattı. 'Sil Baştan' şarkısı da çok yakıştı sahneye...

Hediye'nin hikayesi bu bölüm derinleşti ve beni de içine çekmeyi başardı, insan hayret ediyor annesinin durumuna gerçekten.

Selvi ve Hediye'nin durumları epey merak uyandırıcı devam ediyor, bakalım yeni bölümde kim katılacak?

Bu arada bazı hikayeler yarım mı kalıyor? Emre Karayel'in hikayesi tamamlandı da ben mi unuttum ya da ben mi kaçırdım? Mesela Akif hocanın hikayesi de ortada görünmedi bir daha? Osman'ı da göremedik? Melek en son terk edip gitmişti? Ben mi kaçırdım? (b) @Aserat
Emre Karayel değil Kınay. :A Terapiden sonra kanserli karısının yanına gitti ve hikaye orada bitti. Osman en son annesinin ölümünü kabullenmişti.

Akif Hoca'nınki yarım kaldı gibi görünüyor devam eder mi bilmiyorum. En son kendisini odaya kilitlemişti ve ablası da Piraye'den gelecek hafta için randevu almıştı ama göremedik. Her terapiyi uzun uzun göstermek izleyiciyi sıkacağı için en önemli noktaları veriyorlar galiba.

Melek kısmı bence garanti devam edecek (hatta Alya gittiği için gelecek bölüm tekrar görebiliriz) ama kitapta neler olduğunu bilmediğim için emin değilim. :(

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Emre Karayel değil Kınay. :A Terapiden sonra kanserli karısının yanına gitti ve hikaye orada bitti. Osman en son annesinin ölümünü kabullenmişti.

Akif Hoca'nınki yarım kaldı gibi görünüyor devam eder mi bilmiyorum. En son kendisini odaya kilitlemişti ve ablası da Piraye'den gelecek hafta için randevu almıştı ama göremedik. Her terapiyi uzun uzun göstermek izleyiciyi sıkacağı için en önemli noktaları veriyorlar galiba.

Melek kısmı bence garanti devam edecek (hatta Alya gittiği için gelecek bölüm tekrar görebiliriz) ama kitapta neler olduğunu bilmediğim için emin değilim. :(
Akif hoca benim ilgimi çok çekmişti, Emre Kınay'ın hikayesine girememiştim zaten görmemek sıkıntı değil de Akif hocayı izlemek istiyorum. İnşallah görürüz. :D

Deniz hocaya da hiç hasta gelmiyor...

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Akif hoca benim ilgimi çok çekmişti, Emre Kınay'ın hikayesine girememiştim zaten görmemek sıkıntı değil de Akif hocayı izlemek istiyorum. İnşallah görürüz. :D

Deniz hocaya da hiç hasta gelmiyor...
Daha önümüzde çok bölüm var hepsine sıra gelir hayırlısıyla. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Alya'nın hikayesi şu an Youtube kanalında canlı yayınlanıyor izlemek isteyenleri bekliyoruz. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR