TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bende öyle yorum gördüm hangi arka sokaklar fanı arka_sokaklar_15._sezon mu ne o mu yorumlarını görüyorum hep onun :A insanlar çok acayip bi tane de kız var arızayı şikayet edecekti Mustafa ve maria fanıydı :A:F
Evet arka Sokaklar 15 sezonlu bir sayfa büyük ihtimalle aynı sayfa :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Başka bir hesaptan engelleyincs affedin özür diliyor kulağını çekeceğim merak etmeyin diye biri yazmış büyük ihtimalle kendi başka hesaptan yazıyor. Cidden akşam vakti bana şaka yapılıyor galiba onu da engelledim :A İyi ki şu engel özelliği var yoksa bu sosyal medya çekilmezdi
Kesinlikle. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sosyal medyada çok garip insanlar var. Bir tane Arka Sokaklar fanı benim Instagramdan dm yoluyla bana Kırmızı Oda'dan bıktık 7 haftadır birinci oluyor yazdıktan sonra kadına şiddet olduğu için dizide RTÜK'e şikayet edeceğini ve bu dizi yüzünden kaç kadın öldü farkında mısın yazdı bu komik olayı sizinle paylaşmak istedim.
Engelledim sonra cidden buna benzer kaç insan saçma sapan şeyler yazıyor. Bazen bunlar yüzünden Instagramda bulunup dizi yorumu yapmak istemiyorum :A Ha bir de Acun reytinglerde hile yapıyor dedi :A
Ne saçma insanlar (gerçi bunlar insan değil troll) var ya gerçekten pes. :eek: Ama keşke haddini bildirip engelleseydin. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne saçma insanlar (gerçi bunlar insan değil troll) var ya gerçekten pes. :eek: Ama keşke haddini bildirip engelleseydin. :A
İkinci troll gibi geldi bana ama ilkinin bini geçik sayfası var fan olarak. Tam haddini bildirmedim ama cevaplar yazmıştım. 7 hafta birinci olunca bıktık diyince 15 senedir Arka Sokaklar bir çok insan da ondan bıktı yazdım. Ama bu dizi yüzünden kadınlar ölüyor diyince daha fazla konuşmak istemedim

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İkinci troll gibi geldi bana ama ilkinin bini geçik sayfası var fan olarak. Tam haddini bildirmedim ama cevaplar yazmıştım. 7 hafta birinci olunca bıktık diyince 15 senedir Arka Sokaklar bir çok insan da ondan bıktı yazdım. Ama bu dizi yüzünden kadınlar ölüyor diyince daha fazla konuşmak istemedim
Senin yerinde ben olsam hiç çekinmeden onu pişman ederdim de neyse iyi yapmışsın. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Senin yerinde ben olsam hiç çekinmeden onu pişman ederdim de neyse iyi yapmışsın. :A
Böyle çok insan çıkıyor ama ilk defa bu kadar salağını gördüm. Senin neler yapacağını tahmin ediyorum aslında öyle yapmak lazımdı :A Az öncede hesabıma yorum olarak biri Kuzey Yıldızı korktu kaçtı yazdı reyting olarak. Böyle çok var ama bunu nedense burada bahsetmek istedim.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Böyle çok insan çıkıyor ama ilk defa bu kadar salağını gördüm. Senin neler yapacağını tahmin ediyorum aslında öyle yapmak lazımdı :A Az öncede hesabıma yorum olarak biri Kuzey Yıldızı korktu kaçtı yazdı reyting olarak. Böyle çok var ama bunu nedense burada bahsetmek istedim.
Bana böyle bi sayfa yazmıştı küfür etti 5,6 hesaptan rahatsız ettim küfür ettim :A:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Doktor Hanım. :( Ayşe'nin aşk işi (platoniktir gerçi) nereden çıktı ya Söz fanlarına yaranmak için böyle şeyler yazmaya kalkmamışlardır umarım. Murat çıkmasa onunla yapacaklardı ne güzel.ss

Online terapi işi de havalı olmuş. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

6 ve 7. bölümleri bugün itibariyle tamamladım, dizinin havasını özlemişim. Epey geriden geliyorum ama bu hafta içerisinde tamamlayacağım eksikleri.

Meliha'nın hikayesi bu bölümle birlikte son buldu, gerçekten çok etkileyici bir hikayesi vardı. Evrim Alasya harika bir iş çıkardı, emeklerine sağlık.

Alya'nın hikayesini büyük bir merakla izliyorum, beni ekranlara kilitliyor. Babaanesi ve annesinin hamam kısmında yaşadıkları ilgimi çekti, çok itici bir ailesi var. Melisa Sözen'in mimikleri ve tepkileri mükemmel gerçekten.

Osman ve Ayşe'nin sahneleri çok güzel, Ayşe'yi ön planda görmeye başladık sonunda. Piraye ve Deniz'i de ön planda görüyoruz, istediğimiz bölümler diyebilirim.

Dizide çalan şarkılar harika, çok güzel seçimler yapılıyor. :bhr:

• Beğendim
Reactions: STAR and Aserat