TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Cuma gününün 1 numarası. 8 reytingi geçmiş. Hak ediyor sonuna kadar. Dizi yaşattırıyor resmen.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim ve güzel dizi evet ama benlik değil. Şans verdim çekmedi beni. Böyle ağır dizileri izlemeyi sevmiyorum :D

:D yaa ben seversin diye düşünmüştüm güldürecek unsurlarıda vardı mesela tunayı çok severdin bu bölüm izleseydin :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi çok ağır bir dram seviyorsan izlersin sevmiyorsan çok zor :A Ama dizi güzel her şeye rağmen.
Güzel olduğunu biliyorum. İlk bölümü izledim ve kendine çekiyor ama ağır dram sevmiyorum. Hafif dram bile sevmem ben :A
Beni bir yandna eğlendirecek diziler önemli.
Yasak Elma
Menajerimi Ara
Aşk ve Mavi (Hasibem yeter)
Vs.
Vs. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Meraklılarına duyurulur Doktor Hanım'ın adı Nilüfer'miş. :eek: Niye Türk dizisindeki ana karakterin adını yurt dışı haklarını alan firmanın sitesinden öğreniyoruz anlamadım.

Screenshot_20200914_014829.jpg

Yeni bölüm başladı 20.57
Başlıyor herkese iyi seyirler :D
Kırmızı Oda herkese umut olur, şifa olur diyor işin içindeki herkes... O kadar güzel işliyorlar ki. Umarım gerçekten herkese umut olur. Çok güzel, ama bir o kadar da çok acı hikayeler var... Meliha, Mehmet, Nesrin ve Alya... Her biri çok etkiledi beni. :( İzlerken içim eziliyor...

Gülseren Hanım’ın diğer kitaplarını da sipariş edeceğim. Kırmızı Oda’daki hikayeler kitaplardaki hikayelerle birebir gidiyormuş. Diğer hikayeleri de okumayı merakla bekliyorum. :Z
Artık başka hikayelere yelken açsalar olmaz mı 3 hafta bunlar :T:
Aşırı sıkıcı bir bölümdü Melisa Sözen dışında. İçime kasvet çöktü ve son kısımları izlemedim bile. Gerçekten biraz daha canlanmalı aşırı monoton ilerliyor.
Burak'la Halit ne güne duruyor be. :A
Diziye hevesim yoktu zaten. Teşekkürler 🤗
Güzel bir dizi ama dram çekecek bünyede değilim :A

İzliyormusun sen?
İlk bölümde Burak pek yoktu ama :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
  • İlginç