'Kırmızı Oda' İspanya'ya Uyarlanıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
kirmizi-oda_manset_18980888825f4383ab14fed.jpg

TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, İspanya'ya uyarlanıyor!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı; Gülseren Budayıcıoğlu'nun tecrübe ettiği gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan dizinin İspanya versiyonu geliyor. 32 bölüm boyunca dizinin yönetmen koltuğuna oturan Cem Karcı'nın imzasını taşıyacak projenin detayları ise şimdilik belirsiz.

Kaynak: Birsen Altuntaş

yonetmen-cem-karci-kirmizi-oda-bir-iyilesme-hikayesi_b8NKPduYQM.jpg

• Harika
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Cem Karcı bir süre İspanya'da yaşayacaktı zaten dil öğreniyordu hatta. :A Güzel gelişme dizi adına.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
hiç bir başarı tesadüf değildir. bu sözü çok seviyorum. :oley:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Harika haber resmen GURUR değil de nedir. :bhr: :Z Cem Karcı'nın orijinalini değil uyarlamasını çekmesine şaşırdım tabii ama dizinin uluslararası anlamdaki şöhreti adına mükemmel bir gelişme. İnşallah Netflix gibi platformların birinde olur da rahat rahat izleriz. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Konuyu buraya bağlamayı istemiyordum ama söylemeden de geçesim gelmedi sırf daha iyi reyting alıyor diye Masumlar'ı KO'nun önüne koyup yılın dizisi olduğunu iddia eden tayfa online mı. :A Türkiye'deki reytingler sizin olsun bizim gözümüz daha yükseklerde. :Z @kerem @offensive @The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,211
Puanı
1,060
Konuyu buraya bağlamayı istemiyordum ama söylemeden de geçesim gelmedi sırf daha iyi reyting alıyor diye Masumlar'ı KO'nun önüne koyup yılın dizisi olduğunu iddia eden tayfa online mı. :A Türkiye'deki reytingler sizin olsun bizim gözümüz daha yükseklerde. :Z @kerem @offensive @The_Erinch
Açıkçası Ezgi Mola kendisi Masumlar Apartmanı hakkında İspanyolca bir bilgi paylaşmıştı.. O yüzden çokda bu yazdığını dikkate alamıyorum Eraycım.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,061
Açıkçası Ezgi Mola kendisi Masumlar Apartmanı hakkında İspanyolca bir bilgi paylaşmıştı.. O yüzden çokda bu yazdığını dikkate alamıyorum Eraycım.
O yurt dışında yayınlanmasıyla alakalı ki yayınlanmayan dizi neredeyse yok. :A Ama burada direkt yabancı bir ülkeye uyarlaması yapılıyor. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu İspanyollar da hep bizim dizileri alıyor. Şimdi bir de uyarlayacaklar kendi dizileri yok mu hiç :A