Kırmızı Oda’da İki Sürpriz Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
images

TV8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’da iki sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği dizide 30 bölüm boyunca başrollerde yer alan Tülin Özen (Piraye) ve Burak Sevinç (Deniz), senaryo gereği bu akşam yayınlanan bölümde karakterlerinin klinikten ayrılıp şehir dışına taşınma alma kararıyla birlikte diziye veda ediyor.

Kırmızı Oda, yeni bölümüyle şimdi TV8’de!

20210324_175554.jpg

• İlginç
Reactions: serhatt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İzlediğim kadarıyla diğer doktorların çok da bir önemi kalmıyordu ki sanırım sadece yemek sahnelerinde ve aralarda kısa kısa gözüküyorlardı. Böylesi doğru olmuş bence.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Az önce bölümde gideceklerini duydum, pek de şaşırmadım sahneleri zaten yok gibi. :A

30 bölüm boyunca başrol değil de figüran gibiydiler. :A İkisi de iyi isimler ama bu projede diğer başrollere bir türlü gereken önem verilmedi.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
İlk başlarda diğer doktorlara da hastalar geliyordu ama son bölümler gelmemeye başladı ve resmen 3-5 dakika sahneleri anca vardı koskoca bölümde.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tuna'nın rolü hepsinden daha fazla ciddi ciddi. :A

Meriç Aral, Tülin Özen ve Burak Sevinç ana kadro olarak görülse de dizide var yok gibilerdi. Keşke daha fazla görebilseydik diyeceğim ama dizinin senaryosunu da göz önüne alırsak Binnur Kaya zaten yeterli geliyor. Yolları açık olsun, ikisi de sevdiğim isimlerdi...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Bırakmakla ne kadar doğru karar vermişim. Bu adam için başladım diziye ama resmen ellerindeki cevheri kullanamadılar, neyse daha ateşli ve daha iyi projelerde bekleniyor. :bhr:

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kırmızı Oda belki de ana kadronun önemli olmadığı tek dizi olduğu için yokluklar pek hissedilmeyecek ama yine de üzüldüm. İkisi de iyi oyunculardı ve özellikle Tülin Özen gibi bir ismin bu dizide rol alması (keşke danışan olarak katılsaydı) da ayrı bir prestij katıyordu. Muhtemelen ikisinin aklındaki şey de hikayelerinin böyle işlemesi değildi. Aslında bu kısa sürede güzel seanslar da yazıldı ama izleyiciler o kadar doyumsuzdu ki hep Alya gibi, Boncuk gibi travmatik hikayeler olsun istediler ve o nedenle Hediye, Akif gibi güzel konuları uzun uzun işleyemediler. Tüm ilgi çekici seanslar Doktor Hanım'a gidince mecburen onlar da çok kısıtlı bir alana hapsoldu, sadece aşk sahneleri olduğu için izleyicilerin gözünde itici hale geldiler ve apar topar (meğer aradan gelen zamanda Doktor Hanım'a ilişkilerini söylediklerini belirttiler oysa o sahneyi merak ediyordum) şekilde sonları geldi. Keşke dizi başlamadan önce tıpkı kitaplardaki gibi sadece Doktor Hanım ve Tuna ikilisi olsaydı. Aslında olması gereken düzene geçiliyor ama bunun için üç oyuncu harcanmasa iyiydi. Neyse herkes için hayırlısı olsun.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Diziyi pek etkileyeceğini sanmıyorum zaten pek görünmüyorlardı. Ama ara arada olsa görmek güzel geliyordu.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Ben bu adam için başlamıştım bu diziye neden alakasız olsun. :A O kadar az görünüyor diye hep isyan ediyordum bunu sende biliyorsun. :A
O kadar güzel konuk hikayeleri varken diziyi izleyip izlememeyi tek bir kişiye göre belirlemene şaşırıyorum. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Senin Burcu'ya yaptığın gibi mi? :A
İşleri merak etmemin nedeni Burcu oluyor ve çok şükür hep güzel projeler seçtiği için izliyorum yoksa onun için bile kötü iş izleyemem. Camdaki Kız'ı şu an merakla bekliyorum ama istediğimi alamazsam işler değişir çünkü fanı olsam bile sevemediğim diziye 2.5 saat ayıramam. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
İşleri merak etmemin nedeni Burcu oluyor ve çok şükür hep güzel projeler seçtiği için izliyorum yoksa onun için bile kötü iş izleyemem. Camdaki Kız'ı şu an merakla bekliyorum ama istediğimi alamazsam işler değişir çünkü fanı olsam bile sevemediğim diziye 2.5 saat ayıramam. :A
Evet bu ecünnü için MD'yi sattığın gibi değil mi? Senaryoyu bahane ederek yarı yolda bırakmak tam senin kalemin. :A