Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
x36Apa.jpg

Youtube Türkiye'nin en ama en kaliteli isimlerinden birisi! Tıpkı Eski Türkiye'den günümüze ışınlanmış gibi.^^

Biraz abarttığımı düşünebilirsiniz ama gerçekten de çok kaliteli biri isim. Hikayeli oyunları o kadar çok güzel oynuyor ki insana o samimi sıcaklığı veriyor. ( The Walking Dead serisi, Silent Hill serisi) Kendisinin The Walking Dead serisini 4 sezon boyunca @Çiğdem arkadaşımız ile sadece onun videolarını izleyerek yorumladık. TIKLA

Gerek Türkçe'ye verdiği değer gerek küfür kullanmaması, gerek takipçilerine özen göstermesi onu herkesten farklı kılıyor. Gerçek Adı Burak Şener olan bu abimiz oyun dışında da başka bir sektör de de ilgili. Kendisi bir müzisyen ve çok harikalı işleri var!

Burak Şener'e gerek Youtube Türkiye'de gerek özel yaşamında başarılar diliyoruz.

İşte sizin için bıraktığım linkler

Youtube Kanalı. TIKLA
İnstagram Hesabı TIKLA

Onlar bize Gülümsüyor şarkısı için. TIKLA

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa gerçekten bana oyun izlemeyi sevdiren kişi oldu. :bhr: Benim oyunlarla hiç alakam yok 15 yıl önce tombik kız oynardım. :F Oyunları videoda izleme olayını @Harunnn60 bana söyledi açıkcası başta sıcak bakmıyordum ama oyunu oynayan adam sayesinde ki ona öyle hitap ettik 4 sezon boyunca.:A Bu benim ilk izlediğim oyun oldu ve The Walking Dead'ı çok seviyorum ama başkalarının sesiyle bu oyuna başlasam devam edemezdim bir kaç örnek için başkalarını izlemiş,hiç sevmemiş kapatmıştım. :A Özellikle gerilimli bu oyunda bizlerin sıkılmasına izin vermiyor, repliklerine hal tavırlarına hep güldük oyunu oynayan adamın özellikle panik ataklı sürekli Allah'ım bu nasıl oyun demesi bizi çok güldürdü. :F

Benim tepkilerimin çoğunu aynı verdik, kararlarımızda uyuşuyor ben oynuyor gibi hissettim. TWD bitince bir boşluğa düştük ve oyunu oynayan adama alıştığımız için diğer hikayeli oyunlarına devam edeceğiz. :Z

• Harika
Reactions: Harunnn60