'Kırmızı Kamyon'un Kadrosu Belli Oldu! Teaser Afişi Yayınlandı! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kırmızı Kamyon.jpg

Show TV'nin yeni dizisi 'Kırmızı Kamyon'un oyuncu kadrosu belli oldu, teaser afişi yayınlandı!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu ve senaryosunu Meriç Demiray ile Ezgi Özay'ın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Görkem Sevindik, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu yer alıyor.

Çekimleri başlayan ve teaser afişi izleyici ile buluşan dizi hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatıyor.

'Kırmızı Kamyon' çok yakında Show TV'de!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kadroda tanıdığım tek isim Ushan Çakır, ona da L&M skandalından beri hiç haz etmiyorum zaten. Senaryo iyiyse hafta sonu sürpriz yapabilirdi fakat çarşamba akşamları yayınlanacağını farzedersek işi pek kolay olmayacak gibi. Yeni sezona ertelenmesi en doğru karar olur.

• Beğendim
Reactions: Zeyno

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kadroda tanıdığım tek isim Ushan Çakır, ona da L&M skandalından beri hiç haz etmiyorum zaten. Senaryo iyiyse hafta sonu sürpriz yapabilirdi fakat çarşamba akşamları yayınlanacağını farzedersek işi pek kolay olmayacak gibi. Yeni sezona ertelenmesi en doğru karar olur.
Yeni sezona ertelenecek gibi durmuyor, keşke Kuzey Yıldızı: İlk Aşk'ı tadında bitirip bunu koysalar. Ama yapacaklarını zannetmem. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Ushan Çakır ve Görkem Sevindik dışında tanıdığım isim yok sanırım Ushan Çakır'ı da hiç izlemedim umarım senaryosu ilgi çeker.

Teaser afişi gayet iyi olmuş beğendim ben.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
64
Bence Kuzey Yıldızının reytingleri düştü ve düşmeyede devam ediyor. Onun için kanal ya dizinin gününü değiştirecek, yada final yaptırıp bu diziyi Cumartesi yayınlayacak

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence Kuzey Yıldızının reytingleri düştü ve düşmeyede devam ediyor. Onun için kanal ya dizinin gününü değiştirecek, yada final yaptırıp bu diziyi Cumartesi yayınlayacak
Geçen sezon olsa böyle bir şey asla istemezdim ama dizinin çiftini evlendirince hikaye bitti. O yüzden bitirmeleri en güzeli.

Eğer bu dizi hafta sonu olursa izlenir bir şekilde çünkü türünün ilk örneği olacak.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Teaser afişi anlamlı ve güzel olmuş 1 bölümü kesin izlerim.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Oyuncular arasında star yok inşallah senaryo star olur