Kırmızı Kamyon - Tanıtım Fragmanı | Show TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-kamyon-jpg.97833

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Kırmızı Kamyon'un tanıtım fragmanı izleyici ile buluştu.

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, başrollerini Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül ve Timur Ölkebaş'ın paylaştığı yapım hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatıyor.

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu ve senaryosunu Meriç Demiray ile Ezgi Özay'ın kaleme aldığı 'Kırmızı Kamyon' yakında Show TV'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanıtım gayet güzel olmuş, pek umutlu olduğum bir iş değildi aslında ama güzel tanıtım hazırlamışlar. Kadro pek beklentimi karşılamadı, dizinin ismini de sevemedim. Daha iyi bir isimle yayına çıksalardı keşke... İlk bölümü görmek lazım, bol şans!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Çok güzel görünüyor tanıtım. Bir de yanlış görmediysem arkadaşım var dizide desteğim tam olacak umarım tutar ya.

• Harika
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,298
Puanı
860
k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-kamyon-jpg.97833

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Kırmızı Kamyon'un tanıtım fragmanı izleyici ile buluştu.

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, başrollerini Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül ve Timur Ölkebaş'ın paylaştığı yapım hayat kurtaran itfaiyecilerin; mücadelelerini, birbirlerine ve mesleklerine olan bağlarını farklı özelliklere sahip itfaiyeciler üzerinden anlatıyor.

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu ve senaryosunu Meriç Demiray ile Ezgi Özay'ın kaleme aldığı 'Kırmızı Kamyon' yakında Show TV'de!

Tanıtıma bayıldım :Z :love1: keşke Cumartesine koysa kanal :Z:bhr:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Çarşamba mı zor bir gün koymasa çok iyi olur
Ya eskiden çarşamba zordu çünkü sadece diriliş vardı ama şimdi baktığında yüzde 90 işler çarşambada tutuyor. Tabii tutanlardan arda seyirci kaldı mı bilmem de belki daha bir şansı olabilir. Bu orada onaylattım evet oymuş. 😂

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Ya eskiden çarşamba zordu çünkü sadece diriliş vardı ama şimdi baktığında yüzde 90 işler çarşambada tutuyor. Tabii tutanlardan arda seyirci kaldı mı bilmem de belki daha bir şansı olabilir. Bu orada onaylattım evet oymuş. 😂

Osman dek sadakatsiz var çarşamba zor bir gün ya:D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Osman dek sadakatsiz var çarşamba zor bir gün ya:D
Her gün zor ki. Hafta içi olacak dizi büyük ihtimalle her gün imkansız gibi geliyor bana da ama kendi kitlesini çeker bence.
------

Bu arada geçen gün birisiyle konuşuyorduk bu dizi benzeri yok sanırım diye buldum. İşte karşınızda Kahramanlar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210119-003734_Twitter.jpg
    Screenshot_20210119-003734_Twitter.jpg
    822.1 KB · Hit: 66
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Her gün zor ki. Hafta içi olacak dizi büyük ihtimalle her gün imkansız gibi geliyor bana da ama kendi kitlesini çeker bence.
------

Bu arada geçen gün birisiyle konuşuyorduk bu dizi benzeri yok sanırım diye buldum. İşte karşınızda Kahramanlar

Bu dizi çok güzeldi bitince üzülmüştüm yaa

• Beğendim
Reactions: Gizmen