denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Süresi çok uzun, ben senin gibi iki saatin üzerinde yerli dizi izlemeye alışkın değilim. Eskiden izlerdim ama şimdi zaman kaybı geliyor ve sıkıyor. :A
Bak sana ne diyorum ilk sezon su gibi akıyor hele ki ilk bölümü evet dram işi olduğu için belki negatif bakabilirsin ama en azından ilk 1 saatine bak rica ettim bak :(

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bak sana ne diyorum ilk sezon su gibi akıyor hele ki ilk bölümü evet dram işi olduğu için belki negatif bakabilirsin ama en azından ilk 1 saatine bak rica ettim bak :(
Arada denk geliyordum zaten televizyondan, izlemişimdir bazı bölümleri ama baştan sona izlemedim. İki saatin üzerinde olmasaydı baştan sona izleyebilirdim ama iki saatin üzerinde olduğu için sıkıntı. :A

Ayrıca sana "Leyla ile Mecnun" dedim o kadar, onu da sen izlemedin. İki saatin üzerinde olmadığı için izlemiyorsun belki de. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Arada denk geliyordum zaten televizyondan, izlemişimdir bazı bölümleri ama baştan sona izlemedim. İki saatin üzerinde olmasaydı baştan sona izleyebilirdim ama iki saatin üzerinde olduğu için sıkıntı. :A

Ayrıca sana "Leyla ile Mecnun" dedim o kadar, onu da sen izlemedin. İki saatin üzerinde olmadığı için izlemiyorsun belki de. :A
Tamam sen Kırgın Çiçekler ilk bölümü ben de Lİm ilk bölümü izleyeceğim. Lim kaç saatse sen de o kadar saat izle :A etkinlik.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tamam sen Kırgın Çiçekler ilk bölümü ben de Lİm ilk bölümü izleyeceğim. Lim kaç saatse sen de o kadar saat izle :A etkinlik.
Yok yok kalsın, iki saatin üzerinde 112 bölümü hiç çekemem, zorlanırım. O süreye film izlerim daha iyi. :A Sen izleyeceksen izle ama, 104 bölüm ve süresi de kısa. Farklı tarzlara alışıksan seversin, klasik tarza alışıksan ve farklılığa kapalıysan sevmeyebilirsin. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Arka Sıradakiler ve Kırgın Çiçekler az çok benziyor .İzlediğim için söylüyorum.Bazı konuları aynı