'Kırgın Çiçekler' Aramızdan Ayrılalı 1 Sene Oldu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
65725

2015 yılında yayın hayatına başlayan ve büyük başarılara sahip olan ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kırgın Çiçekler'in muhteşem finali ile 12 Mart 2018'de ekranlara veda etmesinin üzerinden bir sene geçti.

Başrollerinde Cansu Fırıncı, Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Aleyna Solaker'in olduğu, yetiştirme yurdundan kalan bir grup kızın ve ailelerinin dram dolu hikayelerinin anlatıldığı Kırgın Çiçekler 113 bölüm ile ekranlara veda etmişti ve Atv ekranları Pazartesileri öksüz kaldı. Atv'nin Pazartesileri yayınlanan yeni dizileri reyting kurbanı oldu ve kanal henüz Kırgın Çiçekler'in göstermiş olduğu başarıyı yakalayan bir diziye kavuşamadı.

Forumda da geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizinin en büyük fanı şüphesiz forumun sevilen üyesi @denizz19. Kendisi dizinin oyuncularıyla bir araya gelip sohbet etme imkanı bulmuştu.

Kırgın Çiçekler ile ilgili forumumuzda açılan bazı konular ve altındaki ilginç yorumlara şu linklerden göz atabilirsiniz :

https://fav10.net/forum/threads/kırgın-Çiçeklerin-oyuncu-kadrosu-ve-hikayesi-belli-oldu.247296/

https://fav10.net/forum/threads/kırgın-Çiçekler-tanıtım-fragmanı-atv.247183/

https://fav10.net/forum/threads/kırgın-Çiçeklerin-yayın-tarihi-belli-oldu.248065/

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Finalde açtığım konum silinmişti ama bu vesileyle ölümsüzleştirdim :bhr: Bir yerlerde kayıt etmişmin iyiki :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Aserat başlık konusunda senden kopya çektim :A Bu arada 2. yılıda belki açabilirdin :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Finalde açtığım konum silinmişti ama bu vesileyle ölümsüzleştirdim :bhr: Bir yerlerde kayıt etmişmin iyiki :Z
Aslında daha anlamlı oldu bir dizi ilk defa final bölümüyle değil de dizinin ilk açıldığı konuyla damga vurdu. Final bölümündeki yorumlarlada diziyi iyi bitirdik :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben son sezonu falan izlememiştim, hatta 3'ü de izlemedim galiba. :A
Bazen eski konularına denk geliyorum dizinin ve bir konuda @DarkLegenD ile muhabbetiniz kalmış aklımda. Konuyu açıp kaçmandan yakınmış, sende sonrasında izliyorum demişsin. Tabi Kemal'in oldugu ilk zamanlar zamanı. Ben izlemeye başlayınca senle değil ama Dark ile denk gelmiştik yorumlarda. Ben galiba 2. sezon başlamıştım :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bazen eski konularına denk geliyorum dizinin ve bir konuda @DarkLegenD ile muhabbetiniz kalmış aklımda. Konuyu açıp kaçmandan yakınmış, sende sonrasında izliyorum demişsin. Tabi Kemal'in oldugu ilk zamanlar zamanı. Ben izlemeye başlayınca senle değil ama Dark ile denk gelmiştik yorumlarda. Ben galiba 2. sezon başlamıştım :A
Ben ilk 15 bölümü sonradan izlemiştim, forumda Deniz'in abartması falan derken bayağı merak etmiştim. Bayağı beğenmiştim sonradan, hatta Güneşin Kızları'nı bırakıp ona geçmiştim falan. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Aslında daha anlamlı oldu bir dizi ilk defa final bölümüyle değil de dizinin ilk açıldığı konuyla damga vurdu. Final bölümündeki yorumlarlada diziyi iyi bitirdik :Z
Evet, dizinin genel konusunda yorumlayarak iyo uğurlamıştık :Z Vay ve 1 sene geçmiş bile :D

• Harika
Reactions: Turkuazz

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben ilk 15 bölümü sonradan izlemiştim, forumda Deniz'in abartması falan derken bayağı merak etmiştim. Bayağı beğenmiştim sonradan, hatta Güneşin Kızları'nı bırakıp ona geçmiştim falan. :A
Ne olduda koptunki? :eek: Aslinda 3. sezon bambaşka bir havayla başladı ve en beğendiğim sezonuydu diyebilirim. Reytinglerdede güzel bitirip final oldu. Yaza kadar sürebilirdi. Atv bi bu diziyi birde Aşk ve Mavi'yi erken bitirdiği için pişman olmuştur. Yerlerini dolduramadılar bir türlü :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne olduda koptunki? :eek: Aslinda 3. sezon bambaşka bir havayla başladı ve en beğendiğim sezonuydu diyebilirim. Reytinglerdede güzel bitirip final oldu. Yaza kadar sürebilirdi. Atv bi bu diziyi birde Aşk ve Mavi'yi erken bitirdiği için pişman olmuştur. Yerlerini dolduramadılar bir türlü :A
Askerliğime denk gelmişti sanırım, o yokluğumdaki zamandı işte. :A Sonra da bir daha izlemedim zaten. :D

• Güldürdün