Kırgın Çiçekler 97.Bölüm Yorumları

Dizimiz başlamadan maşallah 58 mesaj yazılmış şimdi yeni bölümdeyiz iyi seyirler @MasacRE- :A

Yani burada Neredeyse MasacRE- ye hak veresim geldi :F
@vadikızı sarma yı yazarak koz verdi :A

Ben ara sıra gelenlerdenim ama bizim yorumlar söylediğin tarzda değil tam tersi doğal samimi sohbet Utku bey :A

Dizimiz başlamadan maşallah 58 mesaj yazılmış şimdi yeni bölümdeyiz iyi seyirler @MasacRE- :A

58 tane mesajda dizi ile alakalı bir tane mesaj yok :A Konuda sanal survivor falan konuşuluyor :F @vadikızı kısır da yapın iyi gider günlerde :A

58 tane mesajda dizi ile alakalı bir tane mesaj yok :A Konuda sanal survivor falan konuşuluyor :F @vadikızı kısır da yapın iyi gider günlerde :A
kısır çok sevmem ama yaprak sarmasını getirse fena olmaz :A
Ama tüm konularda herzaman muhabbetler başka konulara kayar.

Sen hep böylemiydinde yoksa ben seni yenimi kesfediyorum? :A Yorumların çok keyifli, sıvacı grubunda en ciddisi olarak görürdüm ama şimdi @MEnes o rütbede :A

kısır çok sevmem ama yaprak sarmasını getirse fena olmaz :A
Ama tüm konularda herzaman muhabbetler başka konulara kayar.

Sen hep böylemiydinde yoksa ben seni yenimi kesfediyorum? :A Yorumların çok keyifli, sıvacı grubunda en ciddisi olarak görürdüm ama şimdi @MEnes o rütbede :A
Muhabbet başka konulara kayabilir o normaldir de burada konuyla ilgili hiçbir şey konuşulmadı :A Neyse başladıktan sonra ben kaçarım zaten, siz numaradan diziyle ilgili bir iki laf eder sonra güne devam edersiniz :A

Yok ya benim nerem ciddi, ben hep böyleydim sen yeni keşfetmişsindir :A

Sanki diğer dizilerde çok konuşuluyor dizi :F

Muhabbet başka konulara kayabilir o normaldir de burada konuyla ilgili hiçbir şey konuşulmadı :A Neyse başladıktan sonra ben kaçarım zaten, siz numaradan diziyle ilgili bir iki laf eder sonra güne devam edersiniz :A

Yok ya benim nerem ciddi, ben hep böyleydim sen yeni keşfetmişsindir :A
@denizz19 dizinin özetini @tolgab a anlatmış ya haksızlık etme bence :A
Ben birazdan Tv başına geçip dizi ile ilgili yorum yapacağım

Neyse geçte olsa keşfettim seni :A takipte olacağım artık:A