Kırgın Çiçekler 24. Bölüm Fragmanı

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aaa ben songulun merala o senin annen dediği kısımda bir fragman aldatması olduğuna inanıyorum bukadar kolay ortaya çıkmaz bence :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kadını nasıl buldun, biraz durgun gibi bu dizide. :(
merala dram annesi ve dram hayatı yazılmasına ben karşıyım kader ve annesi gibi meral ve anneside canımızı sıkıcak bence merala şöyle zengin havalı birazda çatlak bir anne profili neden çizilmiyor meralle annesi zırlayıp dram yapmak yerine komik şekilde atışmaları bence daha iyi olurdu :F:F:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
merala dram annesi ve dram hayatı yazılmasına ben karşıyım kader ve annesi gibi meral ve anneside canımızı sıkıcak bence merala şöyle zengin havalı birazda çatlak bir anne profili neden çizilmiyor meralle annesi zırlayıp dram yapmak yerine komik şekilde atışmaları bence daha iyi olurdu :F:F:F
Mesela Nazan Hanım gibi bir tip çok iyi olurdu. :Z

Kader'in annesi ne zamana ortaya çıkar? :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mesela Nazan Hanım gibi bir tip çok iyi olurdu. :Z

Kader'in annesi ne zamana ortaya çıkar? :A
aman o kadın daha gelmesin bence :F:F:F

dizide herkesin annesi ortaya çıktı ayol sadece songulun annesi çıkamaz öldü diye yorumlar yapımıştı diğer dünyaya gittiler songulun annesini bile ortaya çıakrdılar hahaha:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
aman o kadın daha gelmesin bence :F:F:F

dizide herkesin annesi ortaya çıktı ayol sadece songulun annesi çıkamaz öldü diye yorumlar yapımıştı diğer dünyaya gittiler songulun annesini bile ortaya çıakrdılar hahaha:F
O değilde bir ara Songül'ün babası ortaya çıkacaktı, ne oldu o? (b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gökhan yakışıklı babası senin deyiminle ezik, Songül güzel babası da senin deyiminle ezik olacak gibi. :Z

Niye EDHO'dan daha fazla reyting alıyoruz TOTAL'de? :Z
hahaha ahh sorma gökhana ben karizmatik bir baba hayal ediyordum:A:A:A

selçuk beye istibaratçı rollerini daha çok yakıştırıyorum ben oyüzden ama son dizileri dram ağırlıklı oldu hep bu diziyede gelirse isterim tabikide :love1::love1::love1:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Kırgın Çiçekler'in merakla beklenen yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçekler yeni bölümüyle pazartesi 20.00'da ATV'de!

@destere @Çiğdem- @denizz19 @EFE UYSAL @cookies @vadikızı @Harunnn60 @DarkLeqenD @ABAY_06 ve diğer izleyen herkes...​

şu kemal ölsede kurtulsak :)
gökhan gittikçe kıl bir şahsiyet oldu çıktı hep bir atarlı haller nereye saldıracağını şaşırmış kırmızı görmüş öküz gibi davarlama bir karakter :) @Çiğdem- sen bu malağın neresini sevdin :)

toraman cenk kaderle merali birbirine düşürdü ne buldular acaba toramanda anlamadık :)

hahaha ahh sorma gökhana ben karizmatik bir baba hayal ediyordum:A:A:A

selçuk beye istibaratçı rollerini daha çok yakıştırıyorum ben oyüzden ama son dizileri dram ağırlıklı oldu hep bu diziyede gelirse isterim tabikide :love1::love1::love1:
aha gökhanın karizmatik babası :)
84db682591f064.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
gökhan gittikçe kıl bir şahsiyet oldu çıktı hep bir atarlı haller nereye saldıracağını şaşırmış kırmızı görmüş öküz gibi davarlama bir karakter :) @Çiğdem- sen bu malağın neresini sevdin :)

toraman cenk kaderle merali birbirine düşürdü ne buldular acaba toramanda anlamadık :)

84db682591f064.jpg
Fragmanı şimdi izledim bende. :Z

Meral - Cenk ve Kader üçlüsü çok güldürecek. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

84db682591f064.jpg
hahahahahah kaldır şu fotoyu :F:F:F

aaa vla gökha konusunda ben sana aslında hak veriyorum 18 yasında bir çocuğa yazılıcak senaryo değil bu sürekli ona buna saldırmasıdnan bende rahatsızım hatta bir iltifatta bulunmuştum gökhan geldikten sonra dizi bozuldu demiştim :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
hahahahahah kaldır şu fotoyu :F:F:F

aaa vla gökha konusunda ben sana aslında hak veriyorum 18 yasında bir çocuğa yazılıcak senaryo değil bu sürekli ona buna saldırmasıdnan bende rahatsızım hatta bir iltifatta bulunmuştum gökhan geldikten sonra dizi bozuldu demiştim :F:F:F
bana katılacağın günleri bekliyordum :) mutlu oldum .. ben baştan beri söylüyorum zaten gökhan psikolojik vaka tam bir tırlak :)) cemreye yazık keşke defne kapsa o yaratığı hakettiğini bulmuş olur :)
ama cemredede beyin yok işte tanrı güzelliği verince beyinden kısmış ? :) ne işi var kafadan kontak parlakların peşinde? şöyle bir çevresine baksa benim gibi zeki yakışıklı eli ayağı düzgün sempatik vede canayakın bir sevgili bulsa süper olmazmı ? :)