Kırgın Çiçekler 23. Bölüm Özet ve Bölüm Fotoğrafları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
23. BÖLÜM ÖZET

Toprak kazada çocukları koruyamadığı için suçluluk duymaktadır. Yürümesi için tedavi olması gereken Defne depresyona girer. Kızını okula bile gönderemeyen Nazan çaresizdir. Kolejde sınav haftası başlamasına rağmen kazada yaşadıkları yüzünden herkes adapte olmakta zorlanır. Sınav stresi yaşayan Kader umutsuzdur. Meral ise kendini kurtarmak için gizli bir plan yapar. Meral’in izini bulan Seher, Neriman’ın karşısına çıkar. Doğum günü olan Büşra, Eylül eve gelmeyince Kemal’i suçlar. Kemal’in evden gitmesini isteyen Büşra, Eylül’ü çok zor bir duruma düşürür.

bef71397-8990-482f-8e1a-25617d0378d0.jpg kirgin_cicekler_23_6_d.jpg kirgin-cicekler-23-bolum-fragmaninda-sok-eden-olum-izle-6332383.Jpeg 314387.jpg

''Kırgın Çiçekler'' merakla beklenen 22. bölümüyle pazartesi 20.00'da Atv'de!

@denizz19 @cookies @vadikızı @EFE UYSAL @-KADİR- @ozgur2113 @DarkLeqenD @destere @Çiğdem- @ABAY_06 ve diğerleri..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayoll toprak ölmesi gerekirken adamda hiçbirşey yok cavanar gibi maşallah :F

ve o kazada belkide hiçbirşey olmaması gereken tek konumdakı defne sakat kalıyor:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
ayoll toprak ölmesi gerekirken adamda hiçbirşey yok cavanar gibi maşallah :F

ve o kazada belkide hiçbirşey olmaması gereken tek konumdakı defne sakat kalıyor:F
Aynen, o kaza sahnesi çok acemice kalmış. :(

Hem otobüste pek hasar yoktu, sadece ön gitmişti. Sadece ön gitmiş, mübarek bir kişi öldü, kaç kişi de yaralandı. :(

Pek yorumlarda göremiyoruz seni. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen, o kaza sahnesi çok acemice kalmış. :(

Hem otobüste pek hasar yoktu, sadece ön gitmişti. Sadece ön gitmiş, mübarek bir kişi öldü, kaç kişi de yaralandı. :(

Pek yorumlarda göremiyoruz seni. :A
son 2 bölümden memnun eğilim ben ayy her bölüm çok heyecanlı izliyordum ama son 2 bölüm dizinin tadı kaçtı bence okul sahnelerini bıraktılar son 2 bölümü birinde kader ölücekmi diğerindede songul ölücekmi diye geçirdiler :F:F:F

dizi okuldan çok koptu bu dizide okul sahneleri artmalı ama son 2 bölümde farklı bir boyuta taşıdılar diziyi )::)::)::

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
son 2 bölümden memnun eğilim ben ayy her bölüm çok heyecanlı izliyordum ama son 2 bölüm dizinin tadı kaçtı bence okul sahnelerini bıraktılar son 2 bölümü birinde kader ölücekmi diğerindede songul ölücekmi diye geçirdiler :F:F:F

dizi okuldan çok koptu bu dizide okul sahneleri artmalı ama son 2 bölümde farklı bir boyuta taşıdılar diziyi )::)::)::
Okul sahneleri başlıyormuş bu bölüm zaten, bizde özledik okul sahnelerini. :Z İki bölümdür pek göremiyoruz. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Okul sahneleri başlıyormuş bu bölüm zaten, bizde özledik okul sahnelerini. :Z İki bölümdür pek göremiyoruz. :(
ayy vlla bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bu dizi gökhan geldikten sonra bozuldu
:F:F:F

bu nasıl çocuktur ayoll tamam güneylerden 1-2 yas büyük olabilirde 18 yasındasın sende bizim buralarda 25 yasındakılere bile çocuk mualemesi yapılıyor 18 yasındakı çocuk yanı ona saldırmalar buna şey etmeler bir tuhaf takılmalar furkana öğrenci rolu yaızlmışta o role uygun sahneler yazılmıyor çocuğuda harcıyor bu senaristler :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
ayy vlla bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bu dizi gökhan geldikten sonra bozuldu
:F:F:F

bu nasıl çocuktur ayoll tamam güneylerden 1-2 yas büyük olabilirde 18 yasındasın sende bizim buralarda 25 yasındakılere bile çocuk mualemesi yapılıyor 18 yasındakı çocuk yanı ona saldırmalar buna şey etmeler bir tuhaf takılmalar furkana öğrenci rolu yaızlmışta o role uygun sahneler yazılmıyor çocuğuda harcıyor bu senaristler :F
Asıl Gökhan ile renk geldi. :bhr:

Gökhan daha ağır başlı, daha kalıplı birisi. :D Kalıbının adamı oluyor o da, ne yapsın Güney gibi çocuksu mu takılsın, ona yakışmaz ki. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Asıl Gökhan ile renk geldi. :bhr:

Gökhan daha ağır başlı, daha kalıplı birisi. :D Kalıbının adamı oluyor o da, ne yapsın Güney gibi çocuksu mu takılsın, ona yakışmaz ki. :D
furkana suçç bulmuyorum zaten senaristlere buluyorum bu çocuğa öğrenci rolu gitmedi
öğretmen rolunde gelse cemreyle yine birşeyler olurdu küçük tatlı yalancılarda olduda birşeymi oldu yok öğrenci öğretmen ilişkisi :F:F:F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
furkana suçç bulmuyorum zaten senaristlere buluyorum bu çocuğa öğrenci rolu gitmedi
öğretmen rolunde gelse cemreyle yine birşeyler olurdu küçük tatlı yalancılarda olduda birşeymi oldu yok öğrenci öğretmen ilişkisi :F:F:F
Aslında olabilirdi dediğin gibi. :D

Tatlı Küçük Yalancılar'da öyle olmuştu, Aslı öğrenci idi. Eren de öğretmendi. Gayet de ilgi çekmişti. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
23. BÖLÜM ÖZET

Toprak kazada çocukları koruyamadığı için suçluluk duymaktadır. Yürümesi için tedavi olması gereken Defne depresyona girer. Kızını okula bile gönderemeyen Nazan çaresizdir. Kolejde sınav haftası başlamasına rağmen kazada yaşadıkları yüzünden herkes adapte olmakta zorlanır. Sınav stresi yaşayan Kader umutsuzdur. Meral ise kendini kurtarmak için gizli bir plan yapar. Meral’in izini bulan Seher, Neriman’ın karşısına çıkar. Doğum günü olan Büşra, Eylül eve gelmeyince Kemal’i suçlar. Kemal’in evden gitmesini isteyen Büşra, Eylül’ü çok zor bir duruma düşürür.

Ekli dosyayı görüntüle 47464 Ekli dosyayı görüntüle 47465 Ekli dosyayı görüntüle 47466 Ekli dosyayı görüntüle 47467

''Kırgın Çiçekler'' merakla beklenen 22. bölümüyle pazartesi 20.00'da Atv'de!

@denizz19 @cookies @vadikızı @EFE UYSAL @-KADİR- @ozgur2113 @DarkLeqenD @destere @Çiğdem- @ABAY_06 ve diğerleri..
hala songülün kurtulduğuna dair açıklama yok dünya alemde biliyorki songüle bişey olmayacak uyanıklar maksat heyecan yaratacak ya :) yine hastaneli sahneler geliyor demektir yandık biz :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
hala songülün kurtulduğuna dair açıklama yok dünya alemde biliyorki songüle bişey olmayacak uyanıklar maksat heyecan yaratacak ya :) yine hastaneli sahneler geliyor demektir yandık biz :)
Okul sahneleri gelsin artık ya, sıktı bu hastane beni. :D Çok bayıyor. :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

senarist zorlanıyor :) her hafta birini uçurumdan atıp diğerine anne bulmakla meşgul, başkada konu çeşitliliği bitti gibi :))

Okul sahneleri gelsin artık ya, sıktı bu hastane beni. :D Çok bayıyor. :T:
adamlar reytinge çalışıyor ne kadar baysada reyting 9 lara çıktı ya vazgeçmezler dram gazı vermekten :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
senarist zorlanıyor :) her hafta birini uçurumdan atıp diğerine anne bulmakla meşgul, başkada konu çeşitliliği bitti gibi :))

adamlar reytinge çalışıyor ne kadar baysada reyting 9 lara çıktı ya vazgeçmezler dram gazı vermekten :)
Bu hafta kesin düşecek, böyle durumlar ders olmalı. :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,794
Puanı
1,060
Bide galiba hep aynı hastanedeler @Yiğitt @Çiğdem- @destere :F

Bari hastane değiştirsinler sıkar bir süre sonra :F

Bir bölüm kadıköy hastanesinde bir bölüm acıbademde bir bölüm beşiktaş hastanesinde falan olsun da sıkılmayalım :F :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bide galiba hep aynı hastanedeler @Yiğitt @Çiğdem- @destere :F

Bari hastane değiştirsinler sıkar bir süre sonra :F

Bir bölüm kadıköy hastanesinde bir bölüm acıbademde bir bölüm beşiktaş hastanesinde falan olsun da sıkılmayalım :F :F
hastane olduktan sonra hangisi olursa olsun farketmez sıkacağı kesin :)) hastane değiştireceklerine hastanesiz bölümler yapmaya çalışsalar muhteşem olur :)

Okulu da değiştirsinler :F

O okuldada yangım çıkar kaçırılma olur bomba patlar :)
bence donlarına kadar değiştirsinler :) değişim güzeldir :)