'Kırık Kalpler Bankası' Netflix Türkiye'de! Ekim Ayında Platformda Neler Var?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1595841379899-png.90312

Netflix Türkiye'nin Ekim ayında yayınlayacağı içerikler belli oldu!

Lily Collins'in başrolünü üstlendiği Emily in Paris 2 Ekim'de, Henry James'in ünlü hikayesinden uyarlanan The Haunting: Bly Malikânesi 9 Ekim'de, Danielle Brooks, Oscar Nuñez ve Mike Colter'ın başrolünde yer aldığı Sosyal Mesade 15 Ekim'de, Katie Cappiello'nun oyunu Slut'tan uyarlanan Grand Army 16 Ekim'de, Oscar ödüllü Glen Keane'in yönettiği Bir Ay Masalı ise 23 Ekim'de Netflix'te yerini alacak.

Başrollerini Haluk Bilginer, Hazal Kaya, Serkan Keskin, Taner Ölmez, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman, Metin Akdülger, Şenay Gürler ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın paylaştığı 2017 yapımı film Netflix'te yerini alacak.

Aman Reis Duymasın, El Değmemiş Aşk, Nasipse Adayız, Sen Kiminle Dans Ediyorsun gibi filmlerde ay içerisinde platformda yerini alacak.

*Aylık takvim yayınlanınca konu güncellenecektir.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Burada yazmıyor ama forumda merak edip izleyemedim diyenler vardı o yüzden buradan söyleyeyim: 2 Ekim'de Sen Kiminle Dans Ediyorsun da geliyormuş. :Z

• Beğendim
  • Harika
Reactions: mesmeso and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burada yazmıyor ama forumda merak edip izleyemedim diyenler vardı o yüzden buradan söyleyeyim: 2 Ekim'de Sen Kiminle Dans Ediyorsun da geliyormuş. :Z
Geçen Netflix’e girdiğimde yakında kısmında görmüştüm benim de aklıma sen geldin. :A

• Harika
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bomboş bu ay. Ben bu Prime'da takılmaya devam ederim.

Bak bu güzel haber. Hiç bir yerde bulamıyordum bu filmi. Birde Damat Takımı gelirse süper olacak.

• Beğendim

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Emily in Paris inşallah iyi çıkar da hem doya doya Paris hem de Lily Collins izleriz. :Z (Dizinin Paris'te geçtiğini varsayıyorum. :A)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçen Netflix’e girdiğimde yakında kısmında görmüştüm benim de aklıma sen geldin. :A
Bomboş bu ay. Ben bu Prime'da takılmaya devam ederim.

Bak bu güzel haber. Hiç bir yerde bulamıyordum bu filmi. Birde Damat Takımı gelirse süper olacak.
Emily in Paris inşallah iyi çıkar da hem doya doya Paris hem de Lily Collins izleriz. :Z (Dizinin Paris'te geçtiğini varsayıyorum. :A)
2016 yılında çekilen ve vizyona girmeyen Kırık Kalpler Bankası platformda yerini alıyor bu ay. :Z

Ayrıca, Aman Reis Duymasın, El Değmemiş Aşk, Nasipse Adayız, Sen Kiminle Dans Ediyorsun gibi filmlerde yer alıyor.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: bazinga and mesmeso

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kırık Kalpler Bankası’nı sonunda izleyebileceğiz. :Z Vizyona bile girmedi 4 yıldır sadece birkaç festivalde gösterildi aşırı merak ediyordum. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
2016 yılında çekilen ve vizyona girmeyen Kırık Kalpler Bankası platformda yerini alıyor bu ay. :Z

Ayrıca, Aman Reis Duymasın, El Değmemiş Aşk, Nasipse Adayız, Sen Kiminle Dans Ediyorsun gibi filmlerde yer alıyor.
Yukarıdaki filmlere ek olarak Daha da gelecekmiş Ay Yapım tüm festival filmlerini buraya satmış belli ki. :A
Geçen gelecek yapımları işaretlerken bunları görmemiştim. Hepsi merak ettiğim filmlerdi güzel oldu. Özellikle Daha ve Nasipse Adayız çok güzel oldu.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Sen Kiminle Dans Ediyorsun
Rebecca
Devil's Advocate
El Değmemiş Aşk
The Trial of the Chicago 7
Pet Sematary
Bad Neighbours
Someone Has to Die

Bildirimleri açıldı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Kırık Kalpler Bankası süper haber. :Z

Nasipse Adayız'a boşuna para verdik senin yüzünden @Aserat. :A Helal olsun tabii verdiğimiz para, birkaç hafta erken izledik en azından. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat