Kılıç Günü Yayından Kaldırılıyor !

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ratingleri iyi gitmeyen "Kılıç Günü" dizisinin çekimleri durdu..
Osman Sınav'ın önce sinema filmi olarak tasarladığı ancak daha sonra dizi çekmeye karar verdiği "Kılıç Günü" reyting canavarına yenildi.
Milliyet gazetesinin haberine göre; Tansel Öngel'in Ali Kılıç isimli kahramanı canlandırdığı dizi, ilk bölümünde yer alan eşcinsel yatak sahnesiyle çok tartışılmış; ardından konuyla ilgili RTÜK'e yüzlerce şikayet gitmişti. Sınav'ın "Bir Musa ile Firavun hikayesi" sloganıyla çektiği dizi, ilk bölümünden itibaren seyirciden beklenen ilgiyi göremedi ve atv geçen hafta dizinin çekimlerini durdurma kararı aldı. Dizide ilk başrolünü oynayan Tansel Öngel, kepçe kulak ameliyatı bile olmuştu.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Malumun ilanı,sezon başında bu dizi cuma günü reytingleri alt üst eder diyordum...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet. Daha başlamadan herkes Ezel'e Vadi'ye rakip gösteriyordu. Bende açıkçası başarılı olacağını düşünmüştüm. Ama herkesi çok yanılttı.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Evet. Daha başlamadan herkes Ezel'e Vadi'ye rakip gösteriyordu. Bende açıkçası başarılı olacağını düşünmüştüm. Ama herkesi çok yanılttı.

Çok karanlık,müziksiz,anlaşılması zor bir diziydi,alışkanlıklarımıza ters...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,730
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet öyle gözüküyor. Vadi ve Ezel sevenleri de fazla etkileyememiş gözüküyor. O kesme hitap eden bir diziydi ve onların başarısından etkilenerek yapılmıştı.
Yine de fanatikleri vardı...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
İnternette fanı çoktu ama Türkiye çapında pek yokmuş herhalde...