Küçük Sırlar'ın Yeni Günü Belli Oldu !

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gelecek Pazartesi Sırat'ın başlayacak olmasının ardından Küçük Sırlar'ın durumunun ne olacağı merak ediliyordu. Küçük Sırlar'ın Perşembe akşamları 20.00'de yayınlanacağı öğrenildi.

Kişisel yorumum:
Alternatifin fazla olmadığı Perşembe, Küçük Sırlar için iyi olabilir. Reytinglerinin Pazartesi günü aldığı reytinglerden düşük olmayacağını tahmin ediyorum.

Perşembe akşamları yayınlanan Dürüye'nin Güğümleri ve kanalın diğer yapımları Geniş Aile ile Komedi Dükkanı'nın durumları belirsizliğini koruyor.

Bir duyuma göre Dürüye'nin Güğümleri Çarşamba ekrana gelecek. Bu durumda Geniş Aile yerinde kalır. Komedi Dükkanı ise Cumartesi günü 22.30'a taşınır.

Star'ın yeni Prime-Time yayın akışı

Pazartesi: Sırat
Salı: Papatyam - Hayatım Dizi
Çarşamba: Dürüye'nin Güğümleri (?)
Perşembe: Küçük Sırlar
Cuma: Geniş Aile (?)
Cumartesi: İzmir Çetesi - Komedi Dükkanı (?)
Pazar: Behzat Ç - Küçük Kadınlar

Edit: Yapılan son değişiklikle Küçük Sırlar, Çarşamba gününe alındı !

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Bence Çarşamba Günü de Tutmaz . Çarşamba Günleri Çocuklar Duymasın ve Muhteşem Yüzyıl var. O nedenLe Ben Çarşamba da tutacağına inanmıyorum .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu bir gerçek ki Küçük Sırlar hangi güne konursa konsun ilk 5'e girmesi imkansız. Ama şimdikinden daha iyi reyting alabilir Çarşamba günü. En azından denenmesini doğru buluyorum. Çünkü Pazartesi reytingleri gerçekten kötü.
Star'ın dizilerinin reyting konusunda işi çok zor. Çünkü her gün karşısında çok güçlü yapımlar var. Özellikle Kanal D ve ATV'nin yapımları. Show'un dizileri de çok uzun süre sıkıntı çekti reyting konusunda. Muhteşem Yüzyıl ve Adını Feriha Koydum ile biraz yendi bu sıkıntıyı. Bakalım Sırat ve İzmir Çetesi ile Star çıkışa geçebilecek mi ?

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Pazartesiden daha yüksek olmaz,daha düşük olabilir...

Küçük sırlar bozdu kendini,her dizi sapıtıyor ama küçük sırlar erken bitti,çok kötü şu an gidişat,arada bakıyorum,hiç zevk almıyorum...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben diziyi hiç izlemedim ama sürekli takip eden bir kitle var. Bence Pazartesi'den daha kötü olamaz. Zaten Pazartesi'den kötü olursa bu dizinin sonu olur.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Şimdi bakarsak çarşambaya,reytingler pazartesiden çok daha yüksek,daha büyük diziler var,şimdilik Kanal D'nin boş olması avantaj ama ben bir kaç hafta dayansa da sonrasında hiç bir varlık gösteremeyeceğini düşünüyorum çarşamba günü. Bir diğer olay da Küçük Sırlar'ı izleyen gençlerin Muhteşem Yüzyıl'ı da izleme olasılıklarının çok yüksek olması ve bence ikisi aynı anda yayınlanırsa saraydan yana kullanırlar tercihlerini...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Küçük Sırlar, 20.00 gibi başlıyor genellikle. Yani ilk bir saatlik bölümü çakışmıyor Muhteşem Yüzyıl ile.
Sen de haklı çıkabilirsin reytingleri konusunda. Şimdiden kestirmek güç.