Küçük Sırlar'ın Günü Değişsin mi ?

kucuksirlarrevan

Yeni Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1
Puanı
0
Her Kese Merhaba.Küçük Sırlar Cumartesiye alınsın mı?Çünki hafta sonu 3 reyting alan bir dizi bile 10.cu yeri kapıyor.Ayrıca bence Küçük Sırların reyting kaybında günü çok etkili.Pazartesi Çok rakib var karşısında ama Cumartesi bence 6-7 reyting alır.Sizce?

Merhaba.

Başlık açarken, başlıkta konunun içeriğini kapsayıcı bilgi vermelisin. Doğru konu başlığı: "Küçük Sırlar'ın Günü Değişsin mi ?" olmalıydı.
Bir de bu tip konuları yani yorum ve soru içeren konuları Reyting & TV Anketleri açaraksak daha iyi olur. Bu seferlik ben düzeltiyorum bir dahaki sefere dikkatli olursan sevinirim :)

Konuya geçecek olursak, Küçük Sırlar bence hangi günde olursa olsun şimdikinden çok daha farklı reytingler alamaz. Pazartesi günü çok rakip var ama bu rakipler çok güçlü sayılmazlar. Cumartesi yayınlansa bile 22.30 ve sonrasında yayınlanmalı bence. Eğer o saatte olursa belki biraz daha iyi olabilir ama 5-6 rating hayal :)

Evet bencede 5-6 reyting almasi zor olur, cünkü ilk basladigi günlerde 3-4 reytingler aliyordu, ama bakalim Star sasirtabilir ...

Küçük Sırlar 6-7 rating almaz. Ayrıca haftasonu 3 rating alan bir dizi 10. oluyor demişsin ama hafta içi de 3 rating alan diziler 10. oluyor en fazla 4 oluyor.

hayır dikkat ederseniz 3 reyting alan dizi hafta içi 23.oluyor mesela bu hafta küçük sırlar 3.57 reyting aldı ama 23.oldu.Ama hafta sonuna baktım 2 reyting alan programlar 15ci falan oluyor

ayrıca izmir çetesi ve behzat ç hafta sonu olduğu için ayakta kalıyor.Yoksa hiç birinin küçük sırlardan daha iyi ola bileceğini sanmıorum.Onlar başladığı günden beri 3-4 reyting alıyor ama küçük sırlar ilk başta 6-7 reyting alıyodu.Kanal D en sevdiğim kanaldı ta ki Küçük Sırları stara verene kadar anlamıyorum dizi buna nasıl razı oluyor.Dizinn hayatı ile oynuyorlar resmen.Hem bu kadar kesin konuşmayın Lale Devri 2 reytingden 6 reytinge nasıl yükseldi?Bence Küçük Sırlar erken sezon finalı yapsın sonra temmuzda ya da ağustosda başlasın o zaman reytingler artar kesin yeni kitle edinir kendine

hayır dikkat ederseniz 3 reyting alan dizi hafta içi 23.oluyor mesela bu hafta küçük sırlar 3.57 reyting aldı ama 23.oldu.Ama hafta sonuna baktım 2 reyting alan programlar 15ci falan oluyor
Kavak Yelleri zaten hafta sonu yayınlanıyor :):)

ayrıca izmir çetesi ve behzat ç hafta sonu olduğu için ayakta kalıyor.Yoksa hiç birinin küçük sırlardan daha iyi ola bileceğini sanmıorum.Onlar başladığı günden beri 3-4 reyting alıyor ama küçük sırlar ilk başta 6-7 reyting alıyodu.Kanal D en sevdiğim kanaldı ta ki Küçük Sırları stara verene kadar anlamıyorum dizi buna nasıl razı oluyor.Dizinn hayatı ile oynuyorlar resmen.Hem bu kadar kesin konuşmayın Lale Devri 2 reytingden 6 reytinge nasıl yükseldi?Bence Küçük Sırlar erken sezon finalı yapsın sonra temmuzda ya da ağustosda başlasın o zaman reytingler artar kesin yeni kitle edinir kendine
Bence de erken bitirip erken başlamalı.

ya kardeşim sen her lafın sonunu neden GENİŞ AİLE'ye bağlıyosun açıklama yaparmısın?
1.incisi ben senin kardeşin değilim ister geniş aileye bağlarım ister başka bir diziyi küçük sırlarla geniş ale neredeyse reytingler aynı küçük sırlarla gidip geniş aile demeyip öyle bir geçer zaman ki mi decem😡

Geniş Aile, şu an Star'ın en çok reyting alan dizisi. Küçük Sırlar ise en az reyting alan ikinci dizisi. Neredeyse aynı gibi bir durum yok.
Geniş Aile ya da herhangi bir dizi ile ilgili bitebilir tarzı yorumlar tabiiki yazabilirsin. Ama sen neredeyse her yorumunu Geniş Aile'ye bağlarsan bunda art niyet aranması gayet normal.

Küçük Sırlar yaz dizisi olarak başarılıydı, tabi genelde genç kızlara hitap eden bir dizi o yüzden ilgimi çekmemişti, zaten yaz akşamı oturup dizi izleyecek birisi değilim. Keşke kışın biraz ara verseydi dizi. Bu kadar fana rağmen hala 3 reyting almakta zorlanır duruma geldi.

Geniş Aile, şu an Star'ın en çok reyting alan dizisi. Küçük Sırlar ise en az reyting alan ikinci dizisi. Neredeyse aynı gibi bir durum yok.
Geniş Aile ya da herhangi bir dizi ile ilgili bitebilir tarzı yorumlar tabiiki yazabilirsin. Ama sen neredeyse her yorumunu Geniş Aile'ye bağlarsan bunda art niyet aranması gayet normal.
Geniş Aile Star Önemli Yeri Olsadı Cumadan Almazlardı ve ben geniş aileye hep niye örnek veriyorum konu onunla alakası olduğundandır sahsen ben hiçbir kimsenin cümlesininden artniyet aramam çünkü o onun düşüncesedir

Geniş Aile Star Önemli Yeri Olsadı Cumadan Almazlardı ve ben geniş aileye hep niye örnek veriyorum konu onunla alakası olduğundandır sahsen ben hiçbir kimsenin cümlesininden artniyet aramam çünkü o onun düşüncesedir
Yapımcı Cumartesi'ni istemediği için mecbur kaldılar Cuma'ya.

Bu konuda mesela :
sana katılıyorum bu reytinglerle devam etmez o zaman geniş aile de biter ikiisninde reytingleri neredese aynı
demişsin.
Geniş Aile ile hiçbir alakası yokken. Neden Dürüye'nin Güğümleri, Papatyam veya İzmir Çetesi değil de Geniş Aile ?

Yapımcı Cumartesi'ni istemediği için mecbur kaldılar Cuma'ya.

Bu konuda mesela :
sana katılıyorum bu reytinglerle devam etmez o zaman geniş aile de biter ikiisninde reytingleri neredese aynı
demişsin.
Geniş Aile ile hiçbir alakası yokken. Neden Dürüye'nin Güğümleri, Papatyam veya İzmir Çetesi değil de Geniş Aile ?
1-Aynı Kanal Olduklarından Ve Reytingleri Aynı Olduğundan
2-Küçük Sırlar İle Geniş Ailenin Hayran Kitleleri Aynı Olmasından
3-cevaa adlı üyenin küçük sırlar etkisini kaybetti dio ya ona katılıyorum ve geniş ailede aynı durumda olduğu için
4-aklıma ilk geniş aile geldiği için
NOT:O ZAMAN GENİŞ AİLE İKİNCİ KUŞAĞA NEDEN ALINDI BAŞKA GÜNE NEDEN KOYMADI STAR TV BU PLAN İKİ HAFTA ÖNCEDEN PLANLANMIŞ DURUM OLDUĞU AÇIK

Son düzenleme:
1-Aynı Kanal Olduklarından Ve Reytingleri Aynı Olduğundan
2-Küçük Sırlar İle Geniş Ailenin Hayran Kitleleri Aynı Olmasından
3-cevaa adlı üyenin küçük sırlar etkisini kaybetti dio ya ona katılıyorum ve geniş ailede aynı durumda olduğu için
4-aklıma ilk geniş aile geldiği için
NOT:O ZAMAN GENİŞ AİLE İKİNCİ KUŞAĞA NEDEN ALINDI BAŞKA GÜNE NEDEN KOYMADI STAR TV BU PLAN İKİ HAFTA ÖNCEDEN PLANLANMIŞ DURUM OLDUĞU AÇIK
Reytinglerinin aynı olmadığını söyledim zaten daha önce :)
Hayran kitlelerinin de aynı olduğunu hiç sanmıyorum.
Star, Cuma günü ikinci kuşakta denemek istedi. Belki yapımcı da istemiştir bunu. Zaten reytingler kötü gelirse günü değişecek ve PT1'e alınacaktır.

adminim süper açıklamışsın bu kadar basit bişey koca Star Tv'de GENİŞ AİLE'ye günmü bulamıcaklar ya

Reytinglerinin aynı olmadığını söyledim zaten daha önce :)
Hayran kitlelerinin de aynı olduğunu hiç sanmıyorum.
Star, Cuma günü ikinci kuşakta denemek istedi. Belki yapımcı da istemiştir bunu. Zaten reytingler kötü gelirse günü değişecek ve PT1'e alınacaktır.

İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB ( Tarih : 01/04/2011 )SıraProgram AdıKanalRating (%)Share (%)1HANIMIN CIFTLIGIKAND10.4127.822ADINI FERIHA KOYDUMSHOW8.5823.143HANIMIN CIFTLIGI (OZET)KAND5.1115.954COCUKLAR DUYMASINATV4.8113.235M.ALI BIRAND'LA KANAL D ANA HABERKAND4.1416.126UGUR DUNDAR'LA STAR HABERSTAR3.9515.337BEYAZ SHOWKAND3.8319.598DENIZ YILDIZI.FOX3.8313.019ADINI FERIHA KOYDUM (OZET)SHOW3.6411.5710GENIS AILESTAR3.439.1
İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB ( Tarih : 28/03/2011 )SıraProgram AdıKanalRating (%)Share (%)1ARKA SOKAKLARKAND6.3617.192KARADAGLARSHOW5.9916.043EZELATV5.6517.244HERSEYE RAGMENATV513.865YER GOK ASKFOX4.8913.516ARKA SOKAKLAR (OZET.)KAND4.5913.437KANITKAND4.418.168M.ALI BIRAND'LA KANAL D ANA HABERKAND4.3816.289KUCUK SIRLARSTAR4.2611.5hayran kitleleri derken hayran sayılarından demek istedim ve hiçbir yapımcı ikinci kuşak istemez