Küçük Kıyamet - Dizi Yorumları

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Hem masrafsız, hem de bu tarz sahneler diziyi gündeme sokuyor. Bir de zaten bu tarz yapımlar yaşlı kitleye hitap ediyor. Yayınla, hiçbiri detaylara takılmaz. :A
Bu arada teliften dolayı müzikleri değiştirmişler öyle kötü müzik seçimleri var ki kulağı kanıyo insanın :A Bazı sahnelerde tabii genelde hep Hayat Devam Ediyor dizisinin müzikleri var yanlış olmazsa yanlış hatırlamıyorsam :A Askeriye bölümü vardı Ekip 1 müziği kullanmışlar böyle masrafsız bir dizi görmedim ben :A
------

Yaşlılar takılmaz ibretlik derse bakar :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada teliften dolayı müzikleri değiştirmişler öyle kötü müzik seçimleri var ki kulağı kanıyo insanın :A Bazı sahnelerde tabii genelde hep Hayat Devam Ediyor dizisinin müzikleri var yanlış olmazsa yanlış hatırlamıyorsam :A Askeriye bölümü vardı Ekip 1 müziği kullanmışlar böyle masrafsız bir dizi görmedim ben :A
------

Yaşlılar takılmaz ibretlik derse bakar :A
Ders çıkarmak için izliyor zaten yaşlılar. :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Ders çıkarmak için izliyor zaten yaşlılar. :D
Yok yok dizileri demedim bir sahnede kullanılan müziği dedim ben :A O kadar masraftan kaçındıkları belli ki izlerken bi an düşündüm ki ben mi halüsinasyon görüyorum diye :A

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok yok dizileri demedim bir sahnede kullanılan müziği dedim ben :A O kadar masraftan kaçındıkları belli ki izlerken bi an düşündüm ki ben mi halüsinasyon görüyorum diye :A
Müzik de aynı tabii. Sırlar Dünyası, Beşinci Boyut müzikleri birbirine benziyor, keman sesi falan. Kulağımda canlandı şimdi zaten, içim ürperdi. :A

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Müzik de aynı tabii. Sırlar Dünyası, Beşinci Boyut müzikleri birbirine benziyor, keman sesi falan. Kulağımda canlandı şimdi zaten, içim ürperdi. :A
Beşinci Boyut müziklerini dinledim kendim hatırlıyormuşum zaten ben de çok şaşırdım bir duyduğunu unutamıyor daha insan :A
------

:F neydi bu böyle ya :A

• Güldürdün