Kötülerin Buluşması! (Merve Dizdar - Özge Özder)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ie izleyici karşısına çıkan Özge Özder, YouTube kanalında yayınladığı 'Mucize Sohbet' programına bu hafta diziye sonradan asistan Damla karakteri ile dahil olan güzel oyuncu Merve Dizdar'ı konuk aldı.

İşte Özge Özder ve Merve Dizdar'ın 'Kötülerin Buluşması' başlığı ile yayınlanan keyifli sohbeti:

• Harika
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Dizilerde ben de genelde iyi karakterlerin aksine kötü karakterleri seviyorum... :A

Yasak Elma'da Ender'i ilk zamanlar kötü diye sevmiştim, ama şimdi de seviyorum. :F Mucize Doktor'da Kıvılcım hepsinden daha iyi... :A
MD'yi ben sırf Beliz ve Kıvılcım için izliyordum, sonra Nazlı'nın mıymıy hallerinden ikrah geldi bıraktım. :A Damla süper karakter bu arada. :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MD'yi ben sırf Beliz ve Kıvılcım için izliyordum, sonra Nazlı'nın mıymıy hallerinden ikrah geldi bıraktım. :A Damla süper karakter bu arada. :F

Nazlı'yı sevenleri cidden anlamıyorum. Survivor'da ki Nisa bile daha iyi ondan. :A Damla'yı ilk geldiği bölüm sevmemiştim ama sonradan sevmiştim. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EŞ çok güzel bir filmdi ya, Gupse dünyayı çok güzel kurmuş. Çekilen tiktok videolarına kadar her şeyi düşünmüş, izlerken çok güldürmüştü beni. :F

Evet, her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlamışlar. Keşke Netflix'e gelse de izlesek. :bhr:

• Harika
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Görünce aklıma geldi. Bu yayını izlememiştim ama izlesem Mucize Doktor'la olan bağları sayesinde izleyecektim maalesef son olaylardan sonra izlemeye gerek kalmadı. :(