Kötü Yol dizisinin setinde kötü bir tokat vakası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,373
Puanı
1,061
Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Resul karakteri ile izlediğimiz Ferit Kaya, Kötü Yol dizisinde izleyicinin karşısına İhsan olarak çıktı.

Orhan Kemal'in eserinden uyarlanan Kötü Yol, daha ilk bölümü ile izleyenlerin beğenisini kazanmıştı.

Dizi çekimleri sırasında yaşanan bir olay oyuncuların bizim saniyeler içinde izleyip geçtiğimiz sahnelerde aslında onların ne kadar çok zorlandığını da gösteriyor.

Ferit Kaya, Hürriyet'te çıkan röportajında sette yaşadığı tokat sahnesini anlatmış.

Dizinin başrol oyuncusu Şükran Ovalı'ya tokat atmak durumunda kalan Ferit Kaya, "Şükran'ın neler hissettiğini bilemem ama ben tokat atarken çok zorlandım. Ona bir şey olacak diye çok korktum. Tiyatro sahnesinde biraz daha farklı ama dizi olunca o sahneyi tabiri caizse iyice yedirmeniz gerekiyor. O yüzden gerçekten de vurdum bir tane" diyor...

Ferit Kaya'nın bu sözlerinden sonra merak edilen konu Şükran Ovalı'nın canının çok yanıp yanmadığı...

Dizi oyuncularının kaderinde böyle sahnelerde rol almakta elbette ki var, bu da onların mesleğinin cilvesi...

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
çok iyi kurgulanmış bir sahneydi..

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
tatar-ramazan_9383.jpg

- - - Ekleme - - -

tatar-ramazan_9383.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...