'Kötü Kan' Final Yapıyor! | NOW

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,200
Puanı
1,061

NOW'un sevilen dizisi Kötü Kan final yapıyor.

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, başrollerini Ertan Saban, Damla Sönmez, Hüseyin Avni Danyal ve Levent Ülgen'in paylaştığı, yayına başladığı günden beri beklenen reytingleri alamayıp hayal kırıklığı yaratan dizi, bu akşam yayınlanacak 6. bölümüyle ekranlara veda ediyor.

Öte yandan bölümün kanal tarafından son ana kadar "yeni bölüm" olarak tanıtılması ve final olduğunun vurgulanmaması ise izleyicilerin tepkisini topladı.

Kötü Kan, final bölümüyle şimdi NOW'da!

Reactions: Hobbit
Temennim büyük, adı olan yapımların Now'a dizi vermemesidir. Boykotsa boykot. En alâsı yapılmalı.

Reactions: ahmetbey and Bully
İzleyenlere geçmiş olsun. Gaddar’dan sonra Kötü Kan da yem yapıldı. Hadi Gaddar 20 bölüm sürdü de, Kötü Kan da daha fazla şans hak ediyordu. Tabii yeni dizilere yer açılacak.. Potansiyelli bir dizi kanal yüzünden harcandı diyebiliriz.

Kötü Kan final haberini akşam ajansından öğrenmemiz komik oldu..

Kötü Kan final haberini akşam ajansından öğrenmemiz komik oldu..
Bu bir rezilliktir. Bak EDHO'ya da aynı ayıp yapıldı buna da. EDHO'da Uğur Yücel, Levent Ülgen, Nurseli İdiz'e saygısızlık yapıldı. Burada da yine Levent Ülgen ve Hüseyin Avni Danyal'a.

Böyle HAS oyuncuların olduğu bir yapım bir final bölümü hak ediyor en azından.

Bu Akşam Final Yapması İyi Oldu
Forumdaki her Dizinin final yaptığı konuya iyi oldu yazıp duruyorsunuz, Buda ekmek parası kaç kişi ekmek kazanıyordu o diziden, sadece Kötü Kandan bahsetmiyorum diğer final yapan dizilere de aynı muameleyi uyguluyorsunuz, bu yaptığınızı çok yanlış buluyorum.

Reactions: Gizmen and Hobbit
+Zafer Algöz.

Reactions: Gizmen
Böyle değerli oyuncuları güzel bir dizide izlemek çok iyi olurdu, özellikle Uğur Yücel, Hüseyin Avni Danyal ve Levent Ülgen. Kim ne derse desin bu isimler mafyatik dizilere çok yakışıyor.

Böyle değerli oyuncuları güzel bir dizide izlemek çok iyi olurdu, özellikle Uğur Yücel, Hüseyin Avni Danyal ve Levent Ülgen. Kim ne derse desin bu isimler mafyatik dizilere çok yakışıyor.
Bir dizi yaptı hemde 3 isimle ama 200. Bölümü yayınlanmadan kalktı

Bir dizi yaptı hemde 3 isimle ama 200. Bölümü yayınlanmadan kalktı
Çok sinir bozucu
En azından Finali hak ediyordu. Doğru dürüst açıklama yapmadan yayından kaldırdılar. Burada ben atv'nin hatasının olduğunu düşünüyorum.

Ne diyelim Hazır elleri boşalmışken Yeraltı'ya bekleriz.

Reactions: Alemdar
Aslında final haberi geçen cumartesi akşamı basına düşmüştü ama hem araya başka şeyler girdiğinden hem de kanal resmi duyuruyu yapmadığından konuyu açmak şimdiye kaldı. Erken bitirdiği her dizinin son bölümünde baştan beri final vurgusu yapan kanalın bu diziyi akşama kadar yeni bölüm olarak tanıtıp insanları boş yere şüpheye düşürmesi hiç hoş olmamış. Ayrıca geçen hafta reytingler bir çıt yükselmişken daha derli toplu bir son olması adına 7. bölümde bitirilebilirdi. Tüm ekibe geçmiş olsun.

Hafta boyunca yeni bölüm diye tanıtılıp ana haber bitiminde final anonsu yapıldı. Bu kanal artık 2010'ların Kanal D'sine rahmet okutuyor.

Bence bütün dizi yapımcıları, kanallara sözleşmede 13 bölüm sürdürmek ile ilgili madde koymalı. İyi veya kötü hikayesini anlatıp bir sona bağlasınlar.

Reactions: Yakamoz-Asi
Kesinlikle katılıyorum. O oyunculara saygıdan insan bu kararı almaz bir defa. Üstelik geçen hafta yükselmişken bu ani final tam bir fiyasko

Kardeş siz şaka mısınız ya? Muko ve Ayça konusunu bu bölüm açıp seyirci ile dalga mı geçiyorsunuz? Yönetim bölümlerin içeriğine, gidişatına hiç mi bakmıyor. En azından bu bölümde dahi 2 bölümlük konu açılmış. Olacak iş değil ya. Umarım başka bir yere kapak atabilir dizi.

Kanal kurbanı olan bir dizi daha.