Kösem Sultan'ın Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kösem Sultan'ın Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Belli Oldu!

kosem-sultan-beren-saat-150x150.jpeg

Star Tv'nin merakla beklenen yeni dizisi Kösem Sultan'ın oyuncu kadrosu açıklandı!

Yapımcılığını Timur Savcı - Tims Yapım'ın üstlendiği, çekimlerine geçtiğimiz günlerde Sakız Adası'nda başlanan Kösem Sultan dizisinin oyuncu kadrosu ve ve karakterleri belli oldu.

Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri; Beren Saat (Kösem Sultan), Ekin Koç (Sultan 1. Ahmet), Berk Cankat (Alex), Hülya Avşar (Safiye Sultan), Alma Terzic (Handan Sultan), Erkan Kolçak Köstendil (Şahin Giray Han), Kadir Doğulu (Mehmet Giray Han), Mete Horozoğlu (Zülfikar), Sahra Şaş (Dilber), Aslıhan Gürbüz (Halime), Tolga Tuncer (Nasuh), Levent Yılmaz (Şeyhülislam Mustafa), Nurinisa Yıldırım (Dudu Hatun), Zeljko Erkıc (Enzo), Esra Dermancıoğlu (Cennet), Mehmet Kurtuluş (Derviş Mustafa).

Merakla beklenen ''Kösem Sultan'' 1 Ekim Perşembe günü Star'da!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hülya Avşar çok sorunlu bir tercih ya. Tamam zamanında fena bir oyuncu değilmiş ama yıllardır doğru düzgün bir performansını görmedik, millet ciddiye almakta zorlanacaktır oyunculuğunu. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ekin Koç konusunda o kadar çok şüpheliyim ki.
Gerçi deneme çekimi yapılıyormuş herhalde yapılmıştır.Dizide önemli bir karakter 1. Ahmet.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Erkan Kolçak nasıl Şahin Giray'ı canlandıracak anlamadım Şahin Giray 1777 yılında vardı ama Kösem Sultan 1590-1651

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Vay, Ekin Koç başrolü kapmış, bu adam büyük oyuncu olacaktı zaten, burada parlayacak :) Kadro Muhteşem Yüzyıl kadar iyi değil, bunu da söylemiş olayım :( Mete Horozoğlu, Erkan Keka ve Esra Dermancıoğlu'nun oyunculuklarını izlemek için sabırsızlanıyorum, kim bilir nasıl harikalar yaratacaklar :bhr:

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@*YıldırıM* aynı tarihlerdeymis gibi gösterirler mydede Isabella Fortuna vardı ama aslında farklı zamanda yaşamıştı :)

Ekin koc ve Beren Saat yakışır mı ki (b)
Abla kardes gibi havaları var :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,385
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@*YıldırıM* aynı tarihlerdeymis gibi gösterirler mydede Isabella Fortuna vardı ama aslında farklı zamanda yaşamıştı :)

10 eylülde Arka sokaklara bakıcakmısın perşembeleri ilk bölümde konuk oyuncu gülcan arslan

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711

Aynen hiç yakıştıramadım ikisini de.Gerçi Vahide Perçin ile Halit Ergenç konusunda da şüpheliydim ama bence gayet iyilerdi.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aynen hiç yakıştıramadım ikisini de.Gerçi Vahide Perçin ile Halit Ergenç konusunda da şüpheliydim ama bence gayet iyilerdi.
Ekin o genç Yunan kızla yakışır ama Beren konusunda şüpheliyim ben ne yazikki :(

Ama Timur onu düşünmüştur yani misal Beren sarı saçlı olacakmış bence yakışmaz ama demekki yakışıyor :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kadroda Beren ve Hülya dışında öne çıkan bir isim yok bence. Muhteşem Yüzyıl'ın kadrosuyla karşılarsak bu dizi MY'nin yanında günlük dizi ayarında kalır. :)

Ama Hülya Avşar gerçekten çok iyi tercih oldu. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Açıkçası sevdiğim isimleri nasıl bir araya toplarız diye düşünüp bu diziyi çıkarmışlar? :)

Beren Saat, Ekin Koç, Berk Cankat, Mete Horozoğlu, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Erkan Kolçak Köstendil, Kadir Doğulu :X

Muhteşem Yüzyıl dizisine de daha sonradan yeni isimler geldi. Bu dizide dönem dizisi, daha birçok iyi kötü isim kesin gelecektir.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kadroda Beren ve Hülya dışında öne çıkan bir isim yok bence. Muhteşem Yüzyıl'ın kadrosuyla karşılarsak bu dizi MY'nin yanında günlük dizi ayarında kalır. :)

Ama Hülya Avşar gerçekten çok iyi tercih oldu. :)
Lo my başladığında da doğru düzgün kimse taninmiyordu :)

Ben Yahşi cazibeyi merak ediyorum halime nasıl olcak acaba :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,385
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Açıkçası sevdiğim isimleri nasıl bir araya toplarız diye düşünüp bu diziyi çıkarmışlar? :)

Beren Saat, Ekin Koç, Berk Cankat, Mete Horozoğlu, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Erkan Kolçak Köstendil, Kadir Doğulu :X

Muhteşem Yüzyıl dizisine de daha sonradan yeni isimler geldi. Bu dizide dönem dizisi, daha birçok iyi kötü isim kesin gelecektir.
tabi buda 4 bölümde kalkmazsa fatih gibi

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Erkan Kolçak Köstendil'in dizide olduğunu bilmiyordum.İzleyeceğim diziyi.Ekin Koç'u Senden Bana Kalan filmiyle sevdim.Berk Cankat'ı Güzel Köylü'de izledim.Oyunculuğu güzeldi.Mete Horozoğlu Leyla ile Mecnun dizisine olan sevgisiyle benim de sevdiğim oyuncular arasına girdi.Beren Saat'e söz yok.Hülya Avşar son zamanlar çok fazla kendini küçümsedi,şakalarıyla falan hiç beni sarmadı.Kadir Doğulu ve Erkan Kolçak Köstendil`i ilk defa izleyeceğim.1 Ekim'i merakla bekliyorum. :)