Juventus'un Yeni Teknik Direktörü Andrea Pirlo Oldu!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Pirlo.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Lyon'a elenen Juventus, bugün gün içerisinde Maurizio Sarri ile yollarını ayırmıştı.

İtalyan ekibi, eski oyuncusu Andrea Pirlo'yu teknik direktör olarak takımın başına getirdi.

Andrea Pirlo, yaklaşık bir hafta önce Juventus'un 23 yaş altı menajeri olarak göreve getirilmişti. Sarri'nin görevden ayrılmasıyla Juventus'un yeni teknik direktörü olmuş oldu.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Pirlo oyun zekası çok yüksek bir isim. Böyle adamlardan iyi teknik direktör olmasını bekliyor insan ama 0 tecrübeyle de direkt Juventus'un başına da getirilmez ki be kardeşim. İleride iyi bir hoca olabilir ama şu an tamamen soru işareti. Bence Ronaldo da durmaz bu durumda, kendisine kulüp bakınıyordur şimdi reis :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Pirlo oyun zekası çok yüksek bir isim. Böyle adamlardan iyi teknik direktör olmasını bekliyor insan ama 0 tecrübeyle de direkt Juventus'un başına da getirilmez ki be kardeşim. İleride iyi bir hoca olabilir ama şu an tamamen soru işareti. Bence Ronaldo da durmaz bu durumda, kendisine kulüp bakınıyordur şimdi reis :A
Zidane? :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
Her takım kendi oyuncularına bu şansı veriyor bence güzel de bir şey, destekliyorum. Lampard'ın Chelsea'de olduğu gibi Pirlo'da Juve'ye geldi Gerard'da Liverpool'a bekleriz dicem de Klopp çok iyi gidiyor. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Arada ciddi farklar var ya. Zidane, Real Madrid’in rezerv takımı Castilla’da bir sene çalıştı. Sonra Angelotti hocamın yardımcılığını yaptı, sonra Real’in başına geçti. Ki geçtiği Real Madrid tarihin en güçlü kadrolarından birine sahipti, eksiksizdi neredeyse her mevkisi. Burada çok defolu mevki var. O yüzden bilemedim ne derece başarılı olabilir Pirlo, kendisini çok severim ben de ama orası ayrı. :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tam dedim ki adamlar ikinci turda elendi diye hemen ertesi gün Sarri gibi bir ismi sepetliyorlar, şampiyon yapmış zerre umurlarında değil işte büyük kulüp diye, tak ertesine başa getirdikleri isme bak: Pirlo...

Pirlo'dan nefret ederim. Açık şekilde antipati duyduğum ender futbolculardan. Juventus'a da antipati duyardım az da olsa, Ronaldo'yu da o kadar sevmem. Üçü birleşince Juventus 2020-21 sezonunda kombonefretimi kazanarak kara listemin en derinliklerine yollanmış oldu, forza İnter forza Lazio...

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arada ciddi farklar var ya. Zidane, Real Madrid’in rezerv takımı Castilla’da bir sene çalıştı. Sonra Angelotti hocamın yardımcılığını yaptı, sonra Real’in başına geçti. Ki geçtiği Real Madrid tarihin en güçlü kadrolarından birine sahipti, eksiksizdi neredeyse her mevkisi. Burada çok defolu mevki var. O yüzden bilemedim ne derece başarılı olabilir Pirlo, kendisini çok severim ben de ama orası ayrı. :D
Evet Zidane'ı Real Madrid çok iyi hazırladı ama Juventus bu seneden kötüsü olamaz diyerek "ya tutarsa" diyor herhalde. Zaten şampiyon olmaktan bıkmışlardır en kötü ihtimal bir şampiyonluk kaçırırlar ama yeni bir A sınıfı teknik direktör kazanma şansları epey yüksek. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet Zidane'ı Real Madrid çok iyi hazırladı ama Juventus bu seneden kötüsü olamaz diyerek "ya tutarsa" diyor herhalde. Zaten şampiyon olmaktan bıkmışlardır en kötü ihtimal bir şampiyonluk kaçırırlar ama yeni bir A sınıfı teknik direktör kazanma şansları epey yüksek. :D

Juventus için tek ve en büyük kriter Şampiyonlar Ligi zaten, yoksa Sarri’nin Juventus’u berbat oynamasına rağmen Serie A'da şampiyon oldu. Pirlo’nun lig şampiyonu olup olmaması önemli değil ama Şampiyonlar Ligi’nden elendiği an kovulur. :D Zannetmiyorum iyi futbol oynatmış falan diyerek takımda tutacaklarını ki dediğim gibi kadro yetersiz ve dengesiz... Bence başarı zor ŞL’de.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Hayır ben şunu anlamıyorum... Pirlo’ya güvenebilirsin, başarılı olabileceğine inanabilirsin de takımın başına alternatifin yoksa getirirsin. Pochettino boş, adamın sizden başka gidebileceği herhangi bir alternatifi de yok. Getirsenize onu. :A Neredesinden bakarsak bakalım riskli tercih ya, Ronaldo da gitmeyi düşünüyordur bence ciddi ciddi. ManU’ya falan dönebilir mi acaba... :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şerlok beyciğim aradaki farkları söylemiş. Bana diyecek bir şey kalmamış bu durumda :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayır ben şunu anlamıyorum... Pirlo’ya güvenebilirsin, başarılı olabileceğine inanabilirsin de takımın başına alternatifin yoksa getirirsin. Pochettino boş, adamın sizden başka gidebileceği herhangi bir alternatifi de yok. Getirsenize onu. :A Neredesinden bakarsak bakalım riskli tercih ya, Ronaldo da gitmeyi düşünüyordur bence ciddi ciddi. ManU’ya falan dönebilir mi acaba... :A
Daha yeni adamı 23 yaş altı takımının başına getirmişsin. Bir bekle orada çalışsın, tecrübe kazansın ondan sonra uygun bir zamanda getir A takımın başına. Ama böyle bir anda adamı en üst seviyeye getirirsen tökezleme ihtimali çok yüksek. Juventus da genç, tecrübesiz antrenörü yetiştirecek bir kulüp de değil sonuçta yani.

ManU baya toparladı ya. Ama yine de City ile Liverpool'a yetişemezler. Şu durumda orası nasıl olur bilemedim. Real'e dönmesi daha garanti bir seçim gibi sanki :A

Poşet hocam da artık bir yerle imzalasa da rahatlasak. Her antrenörsüz kalan takım için hemen o düşünülüyor ama adam hiçbir takımla anlaşmıyor :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Daha yeni adamı 23 yaş altı takımının başına getirmişsin. Bir bekle orada çalışsın, tecrübe çalışsın ondan sonra uygun bir zamanda getir A takımın başına. Ama böyle bir anda adamı en üst seviyeye getirirsen tökezleme ihtimali çok yüksek. Juventus da genç, tecrübesiz antrenörü yetiştirecek bir kulüp de değil sonuçta yani.

ManU baya toparladı ya. Ama yine de City ile Liverpool'a yetişemezler. Şu durumda orası nasıl olur bilemedim. Real'e dönmesi daha garanti bir seçim gibi sanki :A

Poşet hocam da artık bir yerle imzalasa da rahatlasak. Her antrenörsüz kalan takım için hemen o düşünülüyor ama adam hiçbir takımla anlaşmıyor :A

Zidane'ın en çok övülen özelliği yıldız yönetimiydi Utku beyciğim, Juventus'a baktığımız zaman öyle bir kadro da yok. Hani sadece bu adamları düzgün bir şekilde yönetsin, her türlü başarılı olurlar da diyemiyoruz. O mantıkla getirmiş de olamazlar. Gidip Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu hedefliyorsunuz, yaptığınıza bak ya. :A

Real en garanti seçim ama vergi mevzularından dolayı ayrılmıştı oradan, çözüldü mü ki o mevzular. :A

Poşet hocam için @DarkLegenD'in yeni takımı Newcastle United'a gidecek denmekte Utku beyciğim. Hiçbir büyük kulüple anlaşmadığına göre olur mu acaba... :A Gerçi Barça'yı falan da bekliyor olabilir, Setien fazla kalmaz gibi orada. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zidane'ın en çok övülen özelliği yıldız yönetimiydi Utku beyciğim, Juventus'a baktığımız zaman öyle bir kadro da yok. Hani sadece bu adamları düzgün bir şekilde yönetsin, her türlü başarılı olurlar da diyemiyoruz. O mantıkla getirmiş de olamazlar. Gidip Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu hedefliyorsunuz, yaptığınıza bak ya. :A

Real en garanti seçim ama vergi mevzularından dolayı ayrılmıştı oradan, çözüldü mü ki o mevzular. :A

Poşet hocam için @DarkLegenD'in yeni takımı Newcastle United'a gidecek denmekte Utku beyciğim. Hiçbir büyük kulüple anlaşmadığına göre olur mu acaba... :A Gerçi Barça'yı falan da bekliyor olabilir, Setien fazla kalmaz gibi orada. :A
Ben ne ara Newcastle'lı oldum ya? :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fatih hocam bayılır kendisine :A :A
Acayip şaşırdım doğrusu karara hiç beklemiyordum.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tam dedim ki adamlar ikinci turda elendi diye hemen ertesi gün Sarri gibi bir ismi sepetliyorlar, şampiyon yapmış zerre umurlarında değil işte büyük kulüp diye, tak ertesine başa getirdikleri isme bak: Pirlo...

Pirlo'dan nefret ederim. Açık şekilde antipati duyduğum ender futbolculardan. Juventus'a da antipati duyardım az da olsa, Ronaldo'yu da o kadar sevmem. Üçü birleşince Juventus 2020-21 sezonunda kombonefretimi kazanarak kara listemin en derinliklerine yollanmış oldu, forza İnter forza Lazio...
Adamlar zaten ligi kazandıkları için Şl'ye göre değerlendirme yapıyor :A Harbiden bizde de olsa böyle bir takım güzel olurdu.