Joker'in Devamı Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
EJ02DtPXsAAT_8x

2019'a damgasını vuran Joker'den sürpriz haber geldi.

Başrolünde Joaquin Phoenix'in yer aldığı, dünya çapında 1 milyar dolardan fazla gişe yapan ve ödül sezonunda da adından söz ettirmesi beklenen yapımın tek film olarak kalacağı açıklansa da elde edilen başarının ardından yine yönetmen koltuğunda Todd Philips'in oturacağı 2. film için hazırlıklara başlandığı ortaya çıktı.

Öte yandan ünlü yönetmenin DC'nin farklı karakterleri için de filmler çekeceği ve bu filmlerin de Joker'le benzer tonda olacağı da son gelişmeler arasında. Phoenix de geçen ay katıldığı bir programda olası bir devam filminin sinyallerini vermişti.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tek film olarak kalsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Sanki devamı çekilse o havası bozulacakmış gibi geliyor bana.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İnşallah hakkını verebilecekleri bir devam filmi olur. İnsan gerçekten bir devamını görmek istiyor ilk filmden sonra. O nedenle pek itiraz edemeyeceğim bu kez devam filmine. :):)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Filmi izleyen bence çoğu kişi devam filmine hayır demez. Çünkü ucu açık konu, aynı dozda hikaye olursa daha çok ilgi bile olur. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Dünya sineması tarihinde istisnai bir kaç film dışında devam filmleri hep ilkinin gerisinde kaldı. Maddi yönden çok gelir sağladığı için ikincisinin yapılması doğal, zaten beklendik bir durum. Karakterin zedelenmemesi izleyicinin tek isteyeceği şey olur.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Devam filminden Joaquin Phoenix bahsetmişti zaten. Film çıktıktan 2 3 gün sonra Todd'la 2. film için şimdiden konuşmaya başladık tarzı cümleler kurmuştu. Yapımcı açısından elbette gişenin etkisi var ama yönetmen, oyuncu ve teknik kadro zaten devam filmine 1 milyar gişe gelmeden önce kararlıydı. Geleceğini bekliyordum ben zaten. Ama Batman'le birlikte mi olacak, nasıl bir senaryo üzerinden gidecekler, bu film nasıl kabul edilecek onu merak ediyorum. Eğer filmdeki şekilde bakacak olursak Bruce Wayne çocuk Arthur 40'lı yaşlarında. Yani arada bu kadar yaş farkı olmaması gerekiyor Batman'le Joker'in. Ama düşündüğüm kurguyla bakacak olursak olayı bir şekilde bağlayabiliriz. Bekleyip göreceğiz artık.