Joao Pedro Fenerbahçe'de!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Fenerbahçe, İtalya'nın Cagliari takımında forma giyen 30 yaşındaki oyuncu Joao Pedro ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Pedro için Fenerbahçe, Cagliari'ye 4.680 milyon avro bonservis bedeli ödeyecek.

Pedro, 2014 yılından beri Cagliari forması giyiyor.

1658658169824.png

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İnşallah ülkeye ve takıma kısa sürede alışır. Vurduğunu gol yapan golcüleri özledik. Yanına bir de Plea gelse tadından yenmeyecek. En azından kağıt üzerinde. Samatta, Slimani gibi hayal kırıklıkları sonrası heyecanlanmakta zorlanıyoruz herhangi biri için. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
İnşallah ülkeye ve takıma kısa sürede alışır. Vurduğunu gol yapan golcüleri özledik. Yanına bir de Plea gelse tadından yenmeyecek. En azından kağıt üzerinde. Samatta, Slimani gibi hayal kırıklıkları sonrası heyecanlanmakta zorlanıyoruz herhangi biri için. :A
Plea = Niang :A

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Bu transferle birlikte o mevkide de çok isim arttı. Lincoln Henrique, Joshua King ve Joao Pedro. Ayrıca Pelkas da var o mevkide oynayabilen. Hatta İrfan Can ve Mert Hakan'ı sayabiliriz. :A

Bu durumda ben Pelkas ile de yolların ayrılacağını düşünüyorum. İyi bir bonservis teklifi gelirse Pelkas gönderilir. :)

Joao Pedro'ya gelirsek umarım yanıltmaz bizi olumsuz anlamda. 15-20 gole katkısı olması yeterli bizim için. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Bu transferle birlikte o mevkide de çok isim arttı. Lincoln Henrique, Joshua King ve Joao Pedro. Ayrıca Pelkas da var o mevkide oynayabilen. Hatta İrfan Can ve Mert Hakan'ı sayabiliriz. :A

Bu durumda ben Pelkas ile de yolların ayrılacağını düşünüyorum. İyi bir bonservis teklifi gelirse Pelkas gönderilir. :)

Joao Pedro'ya gelirsek umarım yanıltmaz bizi olumsuz anlamda. 15-20 gole katkısı olması yeterli bizim için. :A
Üzümlü kekim gönderilmesin. :( Tanzanyalı yallah kapı dışarı :A

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Üzümlü kekim gönderilmesin. :( Tanzanyalı yallah kapı dışarı :A
Samatta, Max Meyer, Lemos, Caulker zaten gitmesi kesin isimler. En kötü kiralık gönderilir bu isimler. :A

Pelkas'ın gitmesini ben de istemem ama iyi bir bonservis kazandıracaksa gitmesi daha hayırlı olur. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Neredeyse bütün Fb kadrosunu saymışsın ama bir tek Arda'yı saymamışsın. Arda da o mevkinin oyuncusu değil mi? :A

Bu arada seni transferler haberlerinden sorumlu yönetici olarak gördüm ama bir tek bizim Oliveira ile Dubois transferlerinin konusunu açmamışsın. Onların konusunu da isteriz :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Ben nedense bu sezon hiçbir transfere ısınamadım. Net santrafor alınmadan da kimse gözüme iyi transfer görünmeyecek gibi.

Pelkas değil de gidişi Kim Min Jae etkisi yapacak biri yolcu :(

• Üzücü

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Neredeyse bütün Fb kadrosunu saymışsın ama bir tek Arda'yı saymamışsın. Arda da o mevkinin oyuncusu değil mi? :A

Bu arada seni transferler haberlerinden sorumlu yönetici olarak gördüm ama bir tek bizim Oliveira ile Dubois transferlerinin konusunu açmamışsın. Onların konusunu da isteriz :A
Arda nedense o an aklıma gelmemiş. :A

Onlar biraz zaman aşımına uğradığı için kaldı. Ama istersen açarız tabii. :A
------

Ben nedense bu sezon hiçbir transfere ısınamadım. Net santrafor alınmadan da kimse gözüme iyi transfer görünmeyecek gibi.

Pelkas değil de gidişi Kim Min Jae etkisi yapacak biri yolcu :(
Ferdi mi yoksa? :(

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Arda nedense o an aklıma gelmemiş. :A

Onlar biraz zaman aşımına uğradığı için kaldı. Ama istersen açarız tabii. :A
------

Ferdi mi yoksa? :(
O bölgeye o kadar çok adam aldınız ki Arda bile arada kaynadı artık :A

Sıkıntı yok bütün transferler tamamlanınca Gs sohbet konusundan genel bir değerlendirme yaparız :A

• Güldürdün

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
O bölgeye o kadar çok adam aldınız ki Arda bile arada kaynadı artık :A

Sıkıntı yok bütün transferler tamamlanınca Gs sohbet konusundan genel bir değerlendirme yaparız :A
Forumda kaç tane Galatasaraylı kaldınız acaba? :A

Önceden ilk 11'i çıkartıp, bir de yedek kadro çıkartıyordunuz. :A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: MasacRE and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Forumda kaç tane Galatasaraylı kaldınız acaba? :A

Önceden ilk 11'i çıkartıp, bir de yedek kadro çıkartıyordunuz. :A
Tam yok olduk cidden ya. Benim foruma ilk geldiğim yıllarda Fenerbahçeli yoktu doğru düzgün. Forum tamamen Galatasaraylıların kontrolündeydi. Şimdi geldiğimiz hale bak :T: