Jimmy Butler, Tercihini Miami Heat'ten Yana Kullanıyor!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
69255

Miami Heat, kadrosunu Jimmy Butler'la güçlendirecek.

Geçtiğimiz sezona Minnesota Timberwolves formasıyla başladıktan sonra sezonu 76ers‘ta tamamlayan Jimmy Butler, serbest oyuncu piyasasının ilk gününde önce yeni bir sözleşme imzaladı, ardından da Miami Heat‘e takaslandı.

İlk iddiaya göre Butler takası neticesinde Josh Richardson da 76ers‘ın yolunu tutacaktı. Ancak bu takasla alakalı gündeme bir başka iddia daha düştü. Butler - Richardson takasının gerçekleşebilmesi çin Goran Dragic’in de Dallas Mavericks ile yapılan başka bir takas ile Teksas ekibinin yolunu tutması gerekiyordu ancak farklı yanlış anlaşılmalar nedeniyle söz konusu takas iptal oldu.

Dolayısıyla tarafların Jimmy Butler takasını tamamlaması için yeniden üçüncü bir takım bulması gerekiyor.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Lakers ya afk, ya da Kawhi geliyor beyler. :A İlk ihtimali düşünmek bile istemiyorum ama almayı düşündükleri tüm oyuncular başka başka takımlarla imzaladı. :A @MasacRE @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Lakers ya afk, ya da Kawhi geliyor beyler. :A İlk ihtimali düşünmek bile istemiyorum ama almayı düşündükleri tüm oyuncular başka başka takımlarla imzaladı. :A @MasacRE @MEnes
Gerçekten ilginç, Lakers'ın neyi amaçladığını merak ediyorum. Kawhi ciddi ciddi geliyorsa işin rengi çook değişir...

• Beğendim
Reactions: Sherlock