Jet Sosyete'nin Yeni Sezon İlk Bölümü Ertelendi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Puhu TV'de bu akşam yeni sezonuna başlayacak olan Jet Sosyete'nin yeni bölümü ertelendi.

EGcWdQWWsAAVpen

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, kadrosunda Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren, Ayşenil Şamlıoğlu, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom Makar, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin'in yer aldığı dizinin yeni sezonun ilk bölümü bu akşam yayınlanmayacak.

Dizinin senaristi Gülse Birsel sosyal medya hesabından, "Aklımızda şehitlerimiz, hayatını kaybeden bebeklerimiz varken, kalbimiz mücadele içindeki kardeşlerimizle, evlatlarımızla iken bugün sezonu açamayacağımıza karar verdik..." açııklamasında bulundu.

Jet Sosyete, yeni sezon ilk bölümüyle yakında PuhuTV'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Ya ama kaç zamandır bu günü bekliyordum. Kendimi ne güzel akşama ayarlamışken çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Umarım gelecek cuma yayınlanır. :(

Ama ne olursa olsun doğru bir karar. Gülse Birsel ve PuhuTV'yi tebrik ediyorum bu duyarlı hareket için.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ya ama kaç zamandır bu günü bekliyordum. Kendimi ne güzel akşama ayarlamışken çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Umarım gelecek cuma yayınlanır. :(

Ama ne olursa olsun doğru bir karar. Gülse Birsel ve PuhuTV'yi tebrik ediyorum bu duyarlı hareket için.
Attığım videoyu gördün mü. :A Twitter’dan yolladım sana JS’yi çektiğim videoyu. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat