Jet Sosyete'nin Günü ve Saati Değişti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
65817

TV8'in sevilen dizisi Jet Sosyete'de sürpriz gelişme!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı; çarşamba akşamları ekrana gelen ve bu hafta 22.15'te yayınlanan yapım, gelecek haftadan itibaren perşembe günleri eski saatinde izleyiciyle buluşacak.

Jet Sosyete, yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de TV8'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İki hafta sonra: ''Jet Sosyete Saat Değiştirdi (22.15)

Dört hafta sonra: ''Jet Sosyete Final Yapıyor!''

:kiki:

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
20.00'ye alınması güzel ama Survivor'ı direkt perşembeye almak varken diziyi kendi gününden etmek o kadar saçma ki. TV8 saçma salak hareketleriyle diziyi harcamaz umarım. Böylece sezon başında yayınlanacağı söylenen güne dönmüş oldu.

Yine de kötümser değilim çünkü Çukurova dışındaki perşembe dizilerinin AB'si hep 3-4 küsür. Bu haftaki reytinglerini de düşünürsek aradan kolayca sıyrılabilir bence. Umarım hayırlı olur.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
İki hafta sonra: ''Jet Sosyete Saat Değiştirdi (22.15)

Dört hafta sonra: ''Jet Sosyete Final Yapıyor!''

:kiki:
Diriliş, SAK, Kuzgun ve Vurgun'un karşısında 5 reyting alan dizi Çarpışma, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek karşısında uçar. Şimdiden bol çatlamalar. :Z

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çıkmaz ayın son çarşambası tatlım bekleriz. :A
Benim mesajımın bukadar etkili olacağını beklemezdim :A ben Perşembe günü reytingini yükseltmeye bakın dedim ve mesajımı biraz yanlış anlayıp Jet Sosyete'yi Perşembe'ye almışlar :A
ama doğru hamle. Survivor bölümleri ard arda olsun demişlerdir ve yine mesajda belirtiğim gibi Bil Bakalım'ın ardından gelir filmler :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Benim mesajımın bukadar etkili olacağını beklemezdim :A ben Perşembe günü reytingini yükseltmeye bakın dedim ve mesajımı biraz yanlış anlayıp Jet Sosyete'yi Perşembe'ye almışlar :A
ama doğru hamle. Survivor bölümleri ard arda olsun demişlerdir ve yine mesajda belirtiğim gibi Bil Bakalım'ın ardından gelir filmler :A
Boşu boşuna gününden edilmesi canımı sıksa da önceliğim 20.00’ye alınmasıydı ve oldu. Çarşamba reytinglerini o güne de taşıyacaktır. Survivor'ı da 00.15'e kadar uzatırlar. Teşekkürler o zaman. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi