Jet Sosyete'de Sürpriz Ayrılık!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
67207

TV8'in sevilen dizisi Jet Sosyete'de sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın kadrosuna sezon başında dahil olan Yasemin Sakallıoğlu (Kumsal), bu akşamki bölümle senaryo gereği nişanlanıp memleketine geri dönerek diziden ayrıldı.

Jet Sosyete, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de TV8'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Dizi 45 dakikaya düşmeden önce miadı dolmuş karakterler tek tek ayıklanıyor. Aslı Bekiroğlu başka diziye transfer olacağı için Melike de sezon finalinde gidiyor. Belki Nazlı da çıkar çünkü koca bölümde 1-2 sahnesi oluyor. Yeni sezonda diziye daha çok şey katabilecek bir karakter lazım. O yüzden hala Nihal'in gelmesini istiyorum. :A

Kumsal aslında iş yapabilecek bir karakterdi ama Şennur-Talip arasına kilitlenmesi bir süre sonra kabak tadı vermeye başlayınca izleyiciden istenilen reaksiyonu alamadı ve kendi kendini bitirdi. Yine de diziye renk katan bir karakterdi. Yasemin'in yolu açık bundan sonra. :D

Kabartmatozu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Avrupa yakası dizisinin kurgusunda çok daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim senaristin. Daha dolambaçlı, çetrefilli olay örgüsü ile yeri geldiğinde şaşırtırdı beni bilmiyorum belki o zaman yaşım gereği bana anlaşılması zor gelen bir örgü gelirdi kurgu. Maalesef jet sosyete'de çok sade, düz ilerleyen bir yol çiziyor senarist tümsekleri alçak bir yol çiziyor. :bilmem:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
EDHO'da fitne ve dedikodu tarafını iyi götürüyordu, niye ayrılıp böyle ucuz bir diziye geçti hala anlayabilmiş değilim :A
Kız o kadar erkeğin arasında yanın yanı bir rolde harcanacağına Gülse Birsel'in çalışma fırsatı yakalayıp kariyerine çağ atlattı. Çatlatmalar yan taraftan. :A