'Jet Sosyete' Yayına Devam Edebilecek mi? Gülse Birsel'den Açıklama!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
PuhuTV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete'den müjde!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgını nedeniyle tüm BKM yapımlarıyla birlikte setine ara verilen yapımın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, Gizem Özpamuk olarak kamera karşısına geçip Instagram'dan takipçilerine seslenirken dizinin stokta bölümleri olduğunu ve nisan ortasına kesintisiz yayınlanacağını da müjdeledi.

Jet Sosyete yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de PuhuTV'de, tekrarlarıyla her Çarşamba 20.00'de Star'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Sezonun ilk yarısında bölümleri yayınlandığı hafta çektikleri için korkmuştum ama demek ki sezon ortasında verdikleri arada boş durmayıp yedek yapmışlar. Çok şükür yürüyen antidepresanımızdan mahrum kalmıyoruz. Umarım finale kadar sorunsuz gelir. :Z @Hachiko @RevaN

Güldüğüne göre sen de sevindin değil mi. :Z @xBUGRAx

• Beğendim
Reactions: Hazem and DR

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sezonun ilk yarısında bölümleri yayınlandığı hafta çektikleri için korkmuştum ama demek ki sezon ortasında verdikleri arada boş durmayıp yedek yapmışlar. Çok şükür yürüyen antidepresanımızdan mahrum kalmıyoruz. Umarım finale kadar sorunsuz gelir. :Z @Hachiko @RevaN

Güldüğüne göre sen de sevindin değil mi. :Z @xBUGRAx

İlk başlığa güldüm. :A Gülse BKM ve Doğuş batağından kurtulmadan gülemem..

• Güldürdün
Reactions: Aserat

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
PuhuTV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete'den müjde!

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgını nedeniyle tüm BKM yapılarıyla birlikte setine ara verilen yapımın senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel, Gizem Özpamuk olarak kamera karşısına geçip Instagram'dan takipçilerine seslenirken dizinin stokta bölümleri olduğunu ve nisan ortasına kesintisiz yayınlanacağını da müjdeledi.

Jet Sosyete yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de PuhuTV'de, tekrarlarıyla her Çarşamba 20.00'de Star'da!

Aynen ya bu kadını bu yüzden seviyorum. İçinizi karartmayın diyor ve çok haklı. Millet stresten gidecek yakında.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
İlk başlığa güldüm. :A Gülse BKM ve Doğuş batağından kurtulmadan gülemem..
Bu dizinin sürprizlerine bayılıyorum tam kötü bir şey oldu derken şansı yaver gidip yüz güldürmeye devam ediyor. :Z Sen de inat etme de izlemediğin bölümleri izle işte evde boş boş oturacağına gül eğlen. :A

Aynen ya bu kadını bu yüzden seviyorum. İçinizi karartmayın diyor ve çok haklı. Millet stresten gidecek yakında.
Gizem Özpamuk yine halka mal olmuş bir sanatçı olduğunu gösterdi. :Z

• Beğendim
Reactions: DR

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sen de inat etme de izlemediklerini izle işte evde boş boş oturacağına gül. :A Bu dizinin sürprizlerine bayılıyorum tam kötü bir şey oldu derken şansı yaver gidip yüz güldürmeye devam ediyor. :Z

Gizem Özpamuk yine halka mal olmuş bir sanatçı olduğunu gösterdi. :Z

Hiç güzel değil ki internet bölümleri çok boş yazılmış, üstün körü süre kısa diye mi olaylar derinleşmeden bağlamalar falan hiç tarzım değil Gülse’nin de değil ama yazmış maalesef. :A

• İlginç

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Gülse Birsel, dizi sektöründen silinme çabasına büyük bir hızla devam ediyor.
Zaten kalmak istemiyor. :F Onun okuduğu bölüm dizi bölümü değil.

İnsanların yüzünü güldürmek için dizi çekmesine gerek yok. Sıradan bir postu bile yüzlerde gülücük bırakıyorsa tamamdır. :) 3 saat 11 dakikalık dizilere bunu dökmesine gerek yok.

• Harika

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
EFA90177-311B-4CF9-BD6B-74B2413F1351.jpeg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Hiç güzel değil ki internet bölümleri çok boş yazılmış, üstün körü süre kısa diye mi olaylar derinleşmeden bağlamalar falan hiç tarzım değil Gülse’nin de değil ama yazmış maalesef. :A

Şu an modum bu. :eek:

tenor.gif

Ama Avrupa Yakası'nın ilk bölümleri de 60 dakikaydı o zaman o hesapla onları da mı sevmiyorsun. :A

• İlginç
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Ne münasebet iki diziyi değil kıyaslama aynı cümlede dahi kullanma lütfen. :A
Yani illa iki saat uzun uzun sünmüş komedi mi istiyorsun bir saatte de çok sıkı bölümler çıkıyor. Mesela dün o deprem bölümünü o yüzden önerdim çünkü dizinin en kısa bölümü (54 dakika) olmasına rağmen içeriği çok dolu ve eğlenceliydi. Hepsini izledin mi şimdi. :A