'Jet Sosyete' Gerçek Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
maxresdefault.jpg

Gülse Birsel'in kaleme aldığı ve şu sıralar 3. sezonuyla ekranlara gelen Jet Sosyete, şimdi de ilginç bir tesadüfle gündemde!

Türkiye’nin en ünlü giyim markalarından biri olan Koton’un yönetiminde yer alan Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti geçtiğimiz günlerde görevden çekildi. Öte yandan şirketin yönetim kurulu başkanlığına uzun süredir şirketin Ayazağa Mahallesi’nde bulunan merkez binasının otoparkında çalıştığı iddia edilen Lütfü Döşkaya getirildi.

Bu ilginç tesadüf, birçok izleyicinin aklına Jet Sosyete'de getir götürcü olarak çalıştığı tekstil firmasının genel müdürü olan ve yine Ayazağa'da yaşayan Yaşar Yüksel (Çağlar Çorumlu) karakterini getirdi.

• Beğendim
Reactions: DR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Bir de bu diziye gerçek dışı, abartılı vs. derler al işte ülke koskoca bir Jet Sosyete'ye dönüştü sonunda. :A @Hachiko @RevaN

• Beğendim
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bir de bu diziye gerçek dışı, abartılı vs. derler al işte ülke koskoca bir Jet Sosyete'ye dönüştü sonunda. :A @Hachiko @RevaN
Gülse Birsel bu. Kadın akıllı. Gerçekten çok multikültürel bir insan. Dizide de hatta tıp'la ilgili bile öyle replikler yazıyor ki, düşünüyorum bu kadın tıp mı bitirdi?

Vasfiye'nin kemik erimesi için aldığı ilaçların yan etki'sini bile birebir yazmıştı kadın. :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Hiç kimsenin aklına gelmediğine adım gibi eminim :F