'Jet Sosyete' Dünya Basınında!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Valla ordan oraya sürüklene sürüklene bir hal olan Jet Ssoyete ile 6 senelik efsane Avrupa Yakası'nı bir tutamıyorum kusura bakma :A :A
Her kanalda büyük başarılar elde edip sonra ilk kanalının muhtaç kaldığı dizi mi.. Evet ben de olsam kıskanırdım haklısın. :Z
Ben bu konuda senin dışında darbe üstüne darbe yiyen birini göremiyorum. :A
Dünya bile kaliteyi fark etmiş darbe yemek buysa yiyeyim. :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Her kanalda büyük başarılar elde edip sonra ilk kanalının muhtaç kaldığı dizi mi.. Evet ben de olsam kıskanırdım haklısın. :Z
Büyük başarı... Evet son zamanlarda izlediğin en uzun ömürlü dizin olabilir o konuda çok haklısın :F :F Hem ben niye kıskanayım benim dizim üçüncü sezonunda reytinglerini x2,5 yaparak devam ediyor, asıl sen çatla kuduruk :A:A

• Olmamış
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Büyük başarı... Evet son zamanlarda izlediğin en uzun ömürlü dizin olabilir o konuda çok haklısın :F :F Hem ben niye kıskanayım benim dizim üçüncü sezonunda reytinglerini x2,5 yaparak devam ediyor, asıl sen çatla kuduruk :A:A
Bir dizinin "iyi" ola bilmesi için uzun devam etmesi gerekmiyor.

Senin bu söylediğin teze göre Arka Sokaklar Aşkı Memnudan daha iyi bir dizi.

Eğer reytingleri kast edip söylüyorsan, A/B'de hiçbir zaman çakılmayacan dizi kötüse, o zaman Leyla ile Mecnun falan da berbat.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir dizinin "iyi" ola bilmesi için uzun devam etmesi gerekmiyor.

Senin bu söylediğin teze göre Arka Sokaklar Aşkı Memnudan daha iyi bir dizi.

Eğer reytingleri kast edip söylüyorsan, A/B'de hiçbir zaman çakılmayacan dizi kötüse, o zaman Leyla ile Mecnun falan da berbat.
Ben onu sinir etmek için söylüyorum, niye bu kadar ciddiye aldın ki? Benim kaç tane kaliteli dizim sırf reyting yüzünden bitti. O da benim ne dediğimi biliyor ki zaten o yüzden onunla öyle konuşuyorum. Aramızda bir espri konusu bu. Biz hep takışıyoruz bu konuda di mi aşkom @Aserat :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Gülse Birsel'in oynadığı karakterin fotosunu da koymuşlar, rezil olduk. :A Fotoda bile aşırı itici bir karakter. :A
Aslı gibi sevimli karakteri kendisine yazan birisi şu karakteri nasıl kendisine yazmış cidden :D
Kahkahaları devam ettirmek... o eskidendi... gülmek isteyenleri Avrupa Yakası'na alalım :Z :Z
Dünya da çok takıyordu ya zaten.:A
Ben bu konuda senin dışında darbe üstüne darbe yiyen birini göremiyorum. :A
Televizyonda bir kaç kez gören çoğu kişi böyke tepki veriyor ama direk 1-2 bölüm şans verip izlesen en sevdiğin karakter olur Gizem. :D
BUNU İLK ÇUKUR YAPTI.
Dünyanın bundan haberi var mı :A
Gülse Birsel bu haberi Instagram'da repost etmiş, Demet Evgar ve Hasibe Eren de kalp atmış. :Z Gerçi sayfa benim değil ama benim yazdığım haberden benim cümlelerimle direkt kopyalandığı için bu başarıyı üzerime alıyorum. :Z @xBUGRAx @Özgür @Bully @Yiğitt @Dosi @Hachiko

Screenshot_20200406_183744.jpg

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gülse Birsel bu haberi Instagram'da repost etmiş, Demet Evgar ve Hasibe Eren de kalp atmış. :Z Gerçi sayfa benim değil ama benim yazdığım haberden benim cümlelerimle direkt kopyalandığı için bu başarıyı üzerime alıyorum. :Z @xBUGRAx @Özgür @Bully @Yiğitt @Dosi @Hachiko

Ekli dosyayı görüntüle 77794
Böyle bir forumun yıllardır Twitter - Instagram gibi platformlardan eksik kalması, yerini dolduramaması... Ah be @bazinga sen istedin de biz mi uğraşmadık oralarla zamanında? :T:

• Üzücü

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Böyle bir forumun yıllardır Twitter - Instagram gibi platformlardan eksik kalması, yerini dolduramaması... Ah be @bazinga sen istedin de biz mi uğraşmadık oralarla zamanında? :T:
Valla istedim ve uğraşmadınız. :A Hatta dün yönetimde yıllar önce açtığım bir konuyu gördüm "Fav10 Yönetimi ve Twitter" başlıklı. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt