'Jet Sosyete' Dünya Basınında!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Valla istedim ve uğraşmadınız. Hatta dün yönetimde yıllar önce açtığım bir konuyu gördüm "Fav10 Yönetimi ve Twitter" başlıklı.
Ne demek uğraşmadık, o sistemi yükleyip paylaşıyorduk çoğu haberi. @Aserat de yapıyordu, ben kendi Twitter sayfamdan da RT ederek destek veriyordum o zaman 2-3 bin takipçim olmasına rağmen.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Böyle bir forumun yıllardır Twitter - Instagram gibi platformlardan eksik kalması, yerini dolduramaması... Ah be @bazinga sen istedin de biz mi uğraşmadık oralarla zamanında?
Sosyal medya yöneticisi lazım bize.
Ben bir ara heveslenmiştim ama sandığımdan çok daha zormuş. @Yiğitt bence sen yap kendi hesabında bir sürü şey paylaşıyorsun zaten.

Gerçi geçen gün Twitter hesabından 2-3 tane haber paylaşılmıştı onlar kimin işi.

Forum'un instagram sayfası olmaması eksikliği. @bazinga

@Aserat hemen yüklenip şikayet edelim haberini çalmışlar.
@Bully veya @bazinga iletişim kursa daha iyi olur. Eğer kaynak göstermezseniz yasal yollara başvururuz falan diyelim. Gülse Birsel'e de atsak mı derdim ama DM okumuyor.

Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Paylaşımlar yapılsın, ben 9K'lık hesabımdan RT yaparak destek olurum her zaman. @bazinga

Reactions: bazinga and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Valla istedim ve uğraşmadınız. Hatta dün yönetimde yıllar önce açtığım bir konuyu gördüm "Fav10 Yönetimi ve Twitter" başlıklı.
TweetDeck'ten paylaşılan dönemi diyorsan zamanında uğraşıyordum baya. Keşke yeniden öyle bir şey yapabilsek aslında özellikle Twitter'da çok ilgi göreceğini düşünüyorum şu dönemde.

Reactions: bazinga