'Jet Sosyete' İlk Kanalına Dönüyor! TV'de İlk Kez Yakında Star'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
jetsosyete24ocak.jpg

PuhuTV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete'de sürpriz gelişme!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği; başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Şahin Irmak, Enis Arıkan, Tuğba Çom Makar, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin'in paylaştığı yapım, bugüne kadar PuhuTV'de yayınlanmış olan bölümleriyle çok yakında ilk kanalı olan Star TV'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Jet Sosyete, yeni bölümleriyle 14 Şubat'tan itibaren PuhuTV'de, eski bölümleriyle ise çok yakında Star'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
TV'de görünce bayağı şok oldum. Kaderde yeniden Star'da görmek de varmış demek ki. Bana kalırsa 2. sezonda da hiç TV8'e kaptırmayıp devam ettirmeliydi ama yayın akışını doldurmak için bile olsa muhtaç kalması güzel. :A Bence BKM'nin filmleri bittikten sonra çarşamba olur. :Z

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kanal cumartesiye koyabilir, Kuzey Yıldızı'ndan izleyici çalmak için.
Tek isteğim, ilk sezonki logoya geri dönmeleri. İlk sezon afişi ve logosu çok güzeldi. 2 ve 3.sezon afişlerini çok özensiz bulmuştum.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Ilginc bir gelisme, ama isteyen izledigi icin reyting olarak cok iyi gidecegini dusunmuyorum, AB'de 3-4 alabilir ama.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En başından Star'da kalabilirdi ya da TV8'de devam edebilirdi. Reytingleri iyi ve tekrarları da izleniyordu özellikle TV8 saat doldurmak için kullanıyordu. :)

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahahahha sesli güldüm, dizi bu sefer de eski kanalına döndü. Vallahi TV tarihine adını yazdırdı dolanıp durmasıyla, son sezonu bakalım nerede yayınlanacak? :F @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Hahahahha sesli güldüm, dizi bu sefer de eski kanalına döndü. Vallahi TV tarihine adını yazdırdı dolanıp durmasıyla, son sezonu bakalım nerede yayınlanacak? :F @xBUGRAx
TLC, NTV, DMAX var daha. :A Doğuş kullanıp duruyor yazık. :A
Ne kadar muhteşem bir diziyiz ki çoğu dizi bir kez bile kanal değiştiremezken 2 kez değiştirdik ve hem dijitalin en çok izleneni olduk hem de sonunda eski kanal bize muhtaç kaldı. :bhr: :Z Bu kadar kıskançlığa gerek yok diyeceğim ama anlayabiliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne kadar muhteşem bir diziyiz ki çoğu dizi bir kez bile kanal değiştiremezken 2 kez değiştirdik ve hem dijitalin en çok izleneni olduk hem de sonunda eski kanal bize muhtaç kaldı. :bhr: :Z Bu kadar kıskançlığa gerek yok diyeceğim ama anlayabiliyorum. :A
Ay ne kıskanacam, böyle stresli ve olay işleri hiç sevmem. Her sezon kalkacak mı, nereye gidecek, ya orada tutmazsa, ne olacak falan durumlarıyla rahat dizi izlenmez. :A @xBUGRAx

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Ay ne kıskanacam, böyle stresli ve olay işleri hiç sevmem. Her sezon kalkacak mı, nereye gidecek, ya orada tutmazsa, ne olacak falan durumlarıyla rahat dizi izlenmez. :A @xBUGRAx
Ne stresi be Star'da seneler sonra 10 reytingle başlayan tek diziydi, TV8'de çarşamba 7'lere kadar çıktı ve perşembe bir sürü dizi olmasına rağmen günün en çok izlenen 2. yapımı oldu, Puhu'da 5 milyon izlendi ve eski kanal gün doldurmak için bize muhtaç kaldı. Evet oradan oraya transfer oldu ama geçtiği her yere damga vurdu o yüzden Allah herkese böyle kader nasip etsin diyorum. :Z

• İlginç
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok saçma bir hamle olmuş. :F Şimdi sezonun ilk bölümündeki sigara, alkol, küfür falan her şey sansüre uğrayacak. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Çok saçma bir hamle olmuş. :F Şimdi sezonun ilk bölümündeki sigara, alkol, küfür falan her şey sansüre uğrayacak. :A
Çoğu insan hala Puhu'ya geçtiğini bile bilmiyor o yüzden görünürlüğü açısından mantıklı olacak. :A Bu arada izlemediğin bölümleri ne zaman izleyeceksin.ss

• Güldürdün
Reactions: Özgür