Zey TV 'Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk' Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Gelecek hafta Inşallah. :D
Güzel bir fikirmiş o. Konuşuruz onu. :A
Pardon bugün baya yoğun olduğum bir gündü. görmüşüm ama yorumlamaya vakit bulamadım :D
Önceki konularda seçilen dizilere bakarsın. Konunu açmadan önce bana danış :D konular birbirine bağlantılı olsun :D

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Güzel bir etkinlik olacak. Çok farklı düşünceler var aklımda. :Z @Dosi
Bir iki şey var aklımda onları yapacağım. Sonrasına bakarız. :A
Tutturduktan sonra şutlanan kim olur belli olmaz. :bhr::A
@S.G.A.T. konu gelecek hafta gelecekmi yoksa bir sonraki haftamı? Bir şey merak ettiğinde sorarsın :D

Kasım ayında artık En Özlenilen Dizi etkinliğine başlamayı düşünüyorum. Zamanı gelince konuşuruz zaten onun detaylarını.
Gelecek hafta Inşallah. :D
Güzel bir fikirmiş o. Konuşuruz onu. :A
@Silinmiş Üye işte bak :A

Bende saf saf bekliyorum konuyu açacakta ben de bu ay etkinkiğe başlayacaktım :A @MasacRE @Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Haa iyi bari bol bol çek kulağını ve at tribini o zaman. Bu arada imreniyorum şu forum dışında irtibat kuranlara. Ne güzel dostluklar oluşturmuşsunuz burada. ?
Bazıları ile 2016 senesinden beri güzel iletişimim var. Forumda samimi olduğum ve en çok muhabbet ettiklerim arasında forum dışı iletişimim olmayan tek kişi @MasacRE ama kendisi biraz gizemli takılan birisi :A (gerçi ben pek farklı sayılmam ama onun kadar gizemli değilim galiba :A)
Daha öncede belirttim, dönem dönem muhabbet ettiklerin değişiyor, konulara ve ilgi alanlarımıza göre.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bakalım zamanla umarım aynı sıcaklığı ve samimiyeti hep birlikte kurarız. ? Utku'nun sana mı özel gizemli takılması, forumda herkesle mi böyle? :A @MasacRE
Yok hemen hemen herkese tabiki :A @MasacRE
Hem ben aslında kimseyi merak etmiyorum forumda. Yaş, din, siyasi düşünce vs. bu şeylere takılmıyorum. Muhabbetime bakiyorum sadece. Reelde farklı tabiki durumlar. Orda kriterlerim çok :F

Ya Youtube'den bir sahneye takıldım, ordan oraya atladim, yarım saatimi yemişim nerdeyse :F artık yarın uykusuz gezerim birşey olmaz :A