Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk - 7. Bölüm / SEZON FİNALİ

Hangi dizileri özlediniz?/ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    25

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
'Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk' etkinliğimizin sezon finali olan yedinci bölümü ile sizlerleyiz. Sonbaharda başlatacağımız 'En Özlenilen Dizi' etkinliği için bu tanıtımlar bir nevi ön hazırlık.
Bu bölümle birlikte şuana kadar 55 özlenilen dizileri tanıtmış bulunmaktayız. Öncelikle bir önceki bölümde çok güzel bir konu hazırlayan @Sherlock 'a teşekkür ederim. İleriki zamanlarda 'En Özlenilen Dizi' etkinliği öncesi ben veya Sherlock bir kaç bölüm daha yayınladıktan sonra etkinliğimize başlayacağız. Tüm bu tanıtığımız diziler etkinlikte yarışmayacak.

Ankette beğendiğiniz veya ilginizi en fazla çekmiş olan dizilere oy verebilirsiniz.

İşte karşınızda iz bırakmış ve özlenilen 8 dizi:

Muhteşem Yüzyıl
2011 yılında yayın hayatına giren dizi Türkiye'nin yanı sıra, yurt dışında da çok büyük bir ilgiyle izlendi. Kadrosunda Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Filiz Ahmet, Sema Ergeç, Pelin Karahan, Mehmet Günsur gibi birbirinden ünlü isimler yer aldı. 139 bölümden oluşan dizi yayın hayatına 2014 senesinde son verdi.

Asmalı Konak
2012 yılında ATV ekranlarında firtına gibi esen dizinin kadrosunda, Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Selda Alkor, Başak Daşman, İpek Tuzcuoğlu gibi başarılı isimler yer aldı. Dizi türk dizi tarihinin en çok izlenen dizileri arasında önemli bir yere sahip.

Medcezir
Star TV ekranlarında 2013 yılında yayınlanan dizide Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Barış Falay, Mine Tugay gibi başarılı isimler yer aldı. Dizi büyük bir hayran kitlesine sahip.

Ulan İstanbul
Kanal D ekranlarında 2014 yılında yayın hayatına başlayan dizide, Uğur Polat, Şebnem Bozuklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Salih Bademci gibi başarılı isimler yer aldı. Dizide Carlos ve Yaren karakterinin birlikte seslendirdiği 'Yanarım' şarkısı büyük ilgi gördü.

Kayıp Şehir
Kanal D ekranlarında 2012 yılında yayınlanan dizide Gökçe Bahadır, Nazan Kesal, İlker Kaleli, Uğur Polat, Cansu Tosun gibi başarılı isimler yer aldı. Gökçe Bahadır'ın performansı çok beğenildi.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki
Kanal D ekranlarında 2010 yılında ilgiyle izlenmiş olan dizide, Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Mete Horozoğlu, Wilma Elles, Zeynep Farah Abdullah gibi başarılı isimler yer aldı.

Hayat Bilgisi
2003 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan unutulmaz dizide Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Gökçe Bahadır, Merve Sevi, Paşhan Yılmazel, Serhan Arslan gibi başarılı isimler yer aldı.

Kınalı Kar
2002 senesinde yayınlanan dizinin kadrosunda, Emrah, Özlem Conker, Engin Şenkan, Burçin Terzioğlu gibi başarılı isimler rol almıştır.

(jeneriğini bulamadım)

Son düzenleme:

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin bölümlerini Youtube’a koysalar keşke. Yeniden başlamaya niyetlenmiştim geçen ama diğer türlü bazı sebeplerden dolayı zor geliyor. :(

ÖBGZK’ye ek olarak jenerikleri için:

Medcezir
Muhteşem Yüzyıl

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060