Zey TV Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk - 4. Bölüm

Hangi dizileri özlediniz?/ Hangi diziler ilginizi çekti?

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yaprak Dökümü yüzünden Çarşamba'lardan nefret ederdim. :( Uçurum diye bir dizi olduğunu ilk defa dün öğrendim. :A

Diğerleri zaten efsane. :Z
Suskunlar'ı sevdiysen, Uçurum'uda seversin. Jeneriğini izle ve ilk bölüme şans ver bence :D
Yaprak Dökümü efsaneydi :Z

• Güldürdün
Reactions: kerem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Arka Sıradakiler ileride olacaktır umarım jeneriğini ezbere bildiğim sayılı dizilerden. Baktım 2007-2011 yılları arasında yayınlanmış. :Z @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Arka Sıradakiler ileride olacaktır umarım jeneriğini ezbere bildiğim sayılı dizilerden. Baktım 2007-2011 yılları arasında yayınlanmış. :Z @Dosi

Tamamdir, sonraki benim açacağım bölüme eklerim. Sherlock belki 5. bölümü açar, bende 6. bölüme eklerim :A
Bu gidişle 5. bölümde bana kalabilir belki:A

• Harika
Reactions: dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Çok şey kaybetmişsin... Nasıl yoktu ya şu an var mı peki. :A
var gibi gibi :A Ip Tv ayarladımda, ama çok iyi çekmiyor, genelde donuyor ve Son günlerde daha iyi çekiyor ve ben sadece perşembeleri Bizim Hikaye'yi izliyorum :A
FOX TV'nin avrupa yayını yok maalesef :T:

• Güldürdün
Reactions: dreamy

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
buradada olayı yanlış anlamışsın, biz sevdiğimiz, özlediğimiz dizileri oyluyoruz. Madem çok iyi diziydi diyorsun oylamalıydın. İzlemediğimiz bir dizi varsa ve jeneriği ilgimizi çekmişse, onada oy kullanabiliyoruz istersek :D
oy değiştirme hakkın var eğerki oylayacaksan :D
Hayır her türlü KY üstte bu oylamada. Ben bu tip oylamalarada 1-2 oy kullanırım yoksa oylamanın anlamı kalmaz bu kez 1 hakkımı kullanacağım :D

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Oha, gruba bak şampiyonlar ligi gerçekten. :eek: Kavak Yelleri ve Suskunlar'ın yeri bende ayrıdır. İki dizinin jeneriği de ayrı güzel zaten. O yüzden onları direkt işaretledim. Aşk-ı Memnu da gelmiş geçmiş en iyi yerli dizilerden, jeneriği de ayrı kaliteli zaten. Bir diğer oyum da ona gitti. Yaprak Dökümü ise efsaneleşmiş bir iş, izlemedim ama jeneriğini, müziklerini falan biliyorum. Son oyumu da ona verdim o yüzden.

• Beğendim