Intelligence Ne Zaman Başlayacak?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
9bGJo9otm8RhipC6Ji3tmuiv.jpg

Lost dizisinde canlandırdığı Sawyer karakteriyle adını duyuran fakat dizi bittikten ortalarda pek gözükmeyen Josh Holloway yeni dizisiyle iddialı bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

CBS'de yayınlanacak Intelligence adlı dizide yer alacak Holloway, beynine özel bilgiler yerleştirilmiş bir ajanı canlandıracak.

Limitli bölümlü bir dizi olarak tasarlanan Intelligence'ın ilk sezonunun 9 bölümden oluşması planlanıyor. Dizi, reytinglerde başarılı olsa dahi gelecek sezon da dizi aynı şekilde yarım sezon yayınlanacak.

Dizinin ilk bölümü 7 Ocak 2014'te yani ilk bölüme özel olarak Salı günü yayınlanacak. Dizinin diğer bölümleri ise 13 Ocak'tan itibaren kendi gününde yani Pazartesi yayınlanacak.

Diziye ilk bakış fragmanını izlemek için:

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Chuck'ın drama versiyonu olacak gibi. İzlemeyi düşünüyorum limitli bölümlü olması güzel, inşallah kaliteli bir iş olur da izleriz Sawyer'ı yeniden. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Fragmanında hiçte gel beni izle havası yok. Sonda bi gizem yapmiş ordan beni çekti sadece. 9 bölüm olması ayrıca çok iyi ama tarih yanliş:( The Folloving'te ozamanlara denk gelir heralde:( Ya bi çırpıda 9 bölümü izlerim finale yetişirim yada yazın boşlukta rahat rahat izlerim:X Ayrıca biraz sanki Mission İmpossible/Ethen Hunt gibi duruyor Josh:F Tom'u oynatamayız Josh oynasın der gibi :F

Ekleme yapayım yardımcı kız Once Upon A Time 'daki kırmızı başlıklı kız:X Ordaki hali daha güzel değil mi @OzaN :X orda da siyah saçmiş ama niyeyse "Kızıl saçlı" olarak düşünüp yazıyorum bu satirlari:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Haber Gücelleme: Dizinin yayın tarihi 13 Ocak 2014 Pazartesi 22'de(abd saati) çekildi. Bir hafta önceden de yani 7 Ocak 2014 salı saat 21'de(abd saati) özel bölüm yayınlanacakmiş:) @OzaN @xemrexxx @Fb_King

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haber Gücelleme: Dizinin yayın tarihi 13 Ocak 2014 Pazartesi 22'de(abd saati) çekildi. Bir hafta önceden de yani 7 Ocak 2014 salı saat 21'de(abd saati) özel bölüm yayınlanacakmiş:) @OzaN @xemrexxx @Fb_King
Bunu güncellemek için girmiştim benden hızlı davranmışsın. :D

Hostages reytinglerde çok kötü gidince bir an önce bitirmek için böyle bir yol izliyorlar. :):)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Dizi ikinci bölümüyle çok kötü reyting almış. Sadece 1.1 reyting ile rakiplerinden fark yemiş.
Çok büyük bir sürpriz olmazsa dizi bu sezonun sonunda tamamlanır.

@Forumdash @xemrexxx
İyi olmuş :A Harbiden ilk bölümüyle beni uyuttu :X Zaten belliydi geçen haftaki reytingiyle CSI gibi reyting az izleyici sayısı çok:F
Blacklist ile karşilaşmiş ve Blacklist'im The Voice olmadiği halde çok iyi gitmiş, haftaya yine 3 reytingi buluruz:X