Instagram'ın Yeni Özelliği: IG TV

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
DgKmk4uUcAAFvJA.jpg:large

Instagram, yepyeni bir özelliğini kullanıcılarına sundu!

Daha önce Snapchat gibi hikaye özelliği getirilen Instagram'da 15 saniyelik videolarla sınırlı kalınıyordu. Bu yeni özellikle birlikte YouTube gibi uzun videolar yüklenebiliyor.

Şimdilik 10 dakika süreyle yayına başlayan "IG TV" ile instagram, kullanıcılarına Instagram üzerinden yepyeni bir mecra sunuyor.​

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bilirsin, bir şeye niyetlendimmi biraz zaman alabiliyor ama muhakkak gerçekleştiriyorum, örneğin Tavşan :A:A 6 ay sürdü :F

Çeksem de sen yararlanamazsın beni takip etmiyorsun :A :A Ayrıca ne uğraşacam yüksek lisansla ,tatil videoları dururken :A

Takip edeni takip ederim. :A Tatil yap, hakkındır. Yorulmuşsundur. :A
Üff nazınız çekilmiyor. Önce sen kapat yok sen kapat muhabbetinin ters hali :A
ilk adımı bakalım hanginiz atar :A:F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Şu adaya gidince video çekecem. Eğerki yanımda türkçe bilen birileri yoksa sana @denizz19 ve @MEnes e özel birşeyler düşünüyorum:A "Enis, Enes, Deniz, hep siz mi gezeceksiniz' lafının haricince birşeyler yapacam :A:F
Sonuna kadar hakkındır gez, dolaş istediğini yap ve bunun karşılığını da bize göster. :A Yeter bu kadar gezdiğimiz, biraz da başkaları gezsin. :A Ben de zaten bu ara biraz durulmayı seçebilirim, ne olacağı belli olmaz. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Seni tanımak isterim bana ulaş yiğidim, takip edeni takip etmek bizim işimiz. :A Hahahaha, klişelikte boğulan kan dondurucu bir cümle kurdum ama komik geldi nedense. :A
İlk kısım sosyal medya klişesi, diğeri de Çocuklar Duymasın. Ulaşalım. Edebiyat sayfam bile var. Leyla ile Mecnun'dan da bolca yararlandım. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İlk kısım sosyal medya klişesi, diğeri de Çocuklar Duymasın. Ulaşalım. Edebiyat sayfam bile var. Leyla ile Mecnun'dan da bolca yararlandım. :A
Klişeleri yıkmak bizim kutlu görevimizdir. Er ya da geç bu yıkılacaktır. :A Bir ara hallederiz muhakkak ulaşma işini. Sayfanın içeriğini merak etmekle birlikte az biraz hissedebiliyorum. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Klişeleri yıkmak bizim kutlu görevimizdir. Er ya da geç bu yıkılacaktır. :A Bir ara hallederiz muhakkak ulaşma işini. Sayfanın içeriğini merak etmekle birlikte az biraz hissedebiliyorum. :A
O zaman sayfayı gönderiyorum özel mesaj yoluyla. Bak bakalım. Yakında "İG TV"sini de açabilirim hem. Konuyla da bağlantı kurdum böylece. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bilirsin, bir şeye niyetlendimmi biraz zaman alabiliyor ama muhakkak gerçekleştiriyorum, örneğin Tavşan :A:A 6 ay sürdü :F

Üff nazınız çekilmiyor. Önce sen kapat yok sen kapat muhabbetinin ters hali :A
ilk adımı bakalım hanginiz atar :A:F
Allahtan tavşanı gördük , geç olsunda güç olmasın dimi ama :A :A

Ben her zaman ilk adımı atarım ama son noktayı koyanda her zaman ben olurum :A :A Ne kadar pozitif bi insanım gör işte :A :A