2022 Hustle (2022) - Film Yorumları

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Hustle-150533989-large.jpg

Hustle

Tür:
Komedi, Dram, Spor
Süre: 117 dakika

Yönetmen: Jeremiah Zagar
Senaryo: Will Fetters, Taylor Materne

Oyuncular:
Adam Sandler
Queen Latifah
Juancho Hernangomez

IMDb Linki

Puanlar:
IMDb: 7.4/10
Rotten Tomatoes: 88%
Metacritic: 68/100

Filmin Fragmanı:

Filmle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: https://izleryazar.com/hustle-2022/

Adam Sandler'ın ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu tekrar gösteren bir filmdi. :A Gerçekten istediğinde devleşebiliyormuş bu adam, burada da çok iyiydi.

Film de çok klişe gibi olabilecekken özgünleşmeyi bilen yönleri olan bir filmdi. İzlemesi keyifliydi.

7.5/10

• Beğendim
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,554
Puanı
1,060
Öncelikle Adam Sandler ve Juancho Hernangomez çok iyi bir ikili olmuşlar. İçinde bulundukları süreci ve aralarındaki bağı çok iyi bir şekilde yansıtmışlar. İkisinin de oyunculuklarına diyecek yoktu. Juancho'nun basket becerisi ve karizması dışında oyunculuğu da tam puan aldı benden. :bhr: Bunlara rağmen senaryo olarak bana tam geçmeyen bir film oldu. Bir şeyler eksikti, tamamlanmamış bir şeyler vardı. Final sahnesinde Bo'nun annesi ve kızının olmayışı bu eksiklerden biriydi mesela. Ardından Bo'yu profesyonel olarak daha çok izleyebilirdik her şey aceleye getirilmiş gibiydi.

Ben Foster'ın karakteri de aşırı iticiydi neyse ki yaptığı her şeye rağmen amacına ulaşamadı pardon beni sinir etmek de amacına ulaştı. :A Tüm bu olumsuzluklara rağmen keyifle izlediğim, Bo'nun dönüşümünü, kızıyla olan bağını daha fazla izlemek istediğim bir film oldu.

6/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Filmi beğendim, basketbol severler için keyifli zaman geçirebilecekleri bir film olmuş. Sadece süresi gereğinden fazla geldi.

Ben filmi izlerken fazlasıyla keyif aldım. Adamın otobüste Bo ile yaptığı konuşma güldürdü :A bir cümleyi tercüme etmek farklı anlamların oluşmasına sebep oluyor :A böyle durumlarla çok karşılaşıyorum.

Adam Sandler’in filmdeki karakteri, performansı bana Will Smith’in tennis filmindeki performansını anımsattı.

Adam Sandler oldukça iyi bir performans sergilemiş.
8/10

• Beğendim
Reactions: bazinga and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,554
Puanı
1,060
Filmi beğendim, basketbol severler için keyifli zaman geçirebilecekleri bir film olmuş. Sadece süresi gereğinden fazla geldi.

Ben filmi izlerken fazlasıyla keyif aldım. Adamın otobüste Bo ile yaptığı konuşma güldürdü :A bir cümleyi tercüme etmek farklı anlamların oluşmasına sebep oluyor :A böyle durumlarla çok karşılaşıyorum.

Adam Sandler’in filmdeki karakteri, performansı bana Will Smith’in tennis filmindeki performansını anımsattı.

Adam Sandler oldukça iyi bir performans sergilemiş.
8/10
Hayatım en değinmen gereken kişiye hiç değinmemişsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
Adam Sandler hayranlığım hayrına izlediğim ama çok sıkıldığım bi film oldu. Basketbol sevenle riçin çok keyiflidir eminim ama ben Bi türlü içine giremedim, odaklanamadım. Güldüğüm bazı diyaloglar vardı. Finali de derli toplu buldum.

6/10

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bir basketbol hayranı olarak filmden epey keyif aldım. Hem sektörü gösterme açısından hem maçların içindeki ve arka planındaki yaşananları, menajerlerin yaşadıklarını, kulüp başkanları ile olan olası diyalogları, koçların yaşadıklarını, oyuncuların yaşadıklarını, scoutların yaşadıklarını görme açısından insanlara fikir vermesi açısından güzel bir filmdi. Bir biyografi havası da vardı hafiften ama bir başarı öyküsüydü daha çok. Keyifli bir filmdi.

Yönetmen basketbol sahnelerini gerçekten iyi çekmiş. Oyuncular da işini hakkıyla oynamış. Nba'deki bazı tanıdık yüzleri görmek güzeldi. Adam Sandler da ciddi rollerde ne denli üst düzey oynayabileceğini göstermiş. Böyle başarı öyküleri, 0'dan zirveye çıkma öyküsü çok vardır basketbolda. Filmdeki oyuncu ise gerçekten bir Nba oyuncusu olsa da elbette bu filmdeki kadar büyük bir oyuncu değil... Filmden sonra bakmıştım kendisi rotasyona bile zor giren bir oyuncu... Yine de keyifli bir sinematik eser sunmuşlar bizlere ellerine sağlık çekenin, oynayanın...

Böyle kaliteli spor filmlerinin artmasını her daim destekliyorum. Olayın hem psikolojik yanı, hem sportik yanı, hem teknik yanını daha iyi anlamamızı sağlıyor ve sektöre dair yüzde 100 olmasa da epey gerçekçi bakış açılarıyla fikir edinmemizi sağlıyor. Biz ekranı görüyoruz ama arka planda çok şey yaşanabiliyor, spor böyle bir şey...

7.6/10

• Beğendim
Reactions: bazinga