'Hizmetçiler'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin tanıtımları büyük merak uyandıran yeni dizisi 'Hizmetçiler'in yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Öner Arslanel'in üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif'in kaleme aldığı, proje tasarımını Ali Leskay'ın yaptığı dizinin başrollerini Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı ve Seçkin Özdemir paylaşıyor.

"Hizmetçiler" ilk bölümüyle 7 Mart Cumartesi Kanal D'de başlıyor!

• Beğendim
Reactions: Nikos litas

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Büyük sürpriz oldu umudumu kesmiştim. :Z Ama şimdi de Afili Aşk ortada kaldı Kanal D'nin düzensizliğine sağlık. :A

Fragmanlar işte bu dedirtmediği için sevmemekten endişeleniyorum ama mutlaka bakacağım ilk bölüme. :Z
Kanal D is the new TV8 :A
Baya entrikalı bir iş yapmışlar, Algı çok tatlı olmuş yine :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kanal D is the new TV8 :A
Baya entrikalı bir iş yapmışlar, Algı çok tatlı olmuş yine :bhr:
Gülseren Atahanlı evde doğum yapıyor derkenki o saf ama fitne fücur hali. :bhr:

Ben biraz daha komediye yakın bir iş beklediğim için tanıtımlar ters köşe oldu ama sevmeyi çok istiyorum umarım güzel bir iş olur. :(

• Beğendim
Reactions: alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
Dizinin değişik bir havası var, Cumartesi yayınlanacak olması da iyi oldu. Senaryosu enteresan, kaliteli işlenirse ekranlara tutunabilir. :D

• Beğendim
Reactions: Nikos litas

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ay muazzam. Cumartesi ilk bölümü izlerim kesin. :Z

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bu tweeti atanın arkadaşım olması :A :A
Büyük sürpriz oldu umudumu kesmiştim. :Z Ama şimdi de Afili Aşk ortada kaldı Kanal D'nin düzensizliğine sağlık. :A

Fragmanlar işte bu dedirtmediği için sevmemekten endişeleniyorum ama mutlaka bakacağım ilk bölüme. :Z
Beklenen Kral, perşembeleri devam edecek yazmış. O zaman Yeni Hayat çarşamba yayınlanacak. Buralar karışacak vaziyet alın :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Dizinin orijinalini izlemiştim ben, senaryoyu değiştirmişler. Orada bebek mevzusu böyle değildi. Ve orijinali desperate housewives (umutsuz ev kadınları) gibiydi -zaten yapımcıları aynı-, entrikanın yanında komedi de vardı yani.
Fragmanları beni pek cezbetmedi ama kötü de diyemem. Prodüksiyon kalitesi pek iyi değil ama konu iyi işlenirse rahat tutar. Hayırlısı olsun, ilk bölümüne şans vereceğim. Tutmasını istediğim bir proje. Zümrüdüanka, kuzey yıldızı gibi berbat diziler izleneceğine bu izlensin.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu tweeti atanın arkadaşım olması :A :A

Beklenen Kral, perşembeleri devam edecek yazmış. O zaman Yeni Hayat çarşamba yayınlanacak. Buralar karışacak vaziyet alın :A
Afili Aşk cumartesi yükselemediyse perşembe ezilir gider keşke kendi gününde doğru düzgün final yapsaymış. İzlemiyorum ama yapılan bu muamele kabul edilecek gibi değil. Zaten final yapsın diye almışlar belli ki yoksa Yeni Hayat o zamana kadar perşembe olur. Çarşamba kendisiyle aynı kitleye hitap eden bir sürü dizi var.

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Afili Aşk cumartesi yükselemediyse perşembe ezilir gider keşke kendi gününde doğru düzgün final yapsaymış. İzlemiyorum ama yapılan bu muamele kabul edilecek gibi değil. Zaten final yapsın diye almışlar belli ki yoksa Yeni Hayat o zamana kadar perşembe olur. Çarşamba kendisiyle aynı kitleye hitap eden bir sürü dizi var.
Afili Aşk'ın 39 bölüm anlaşması varmış, yurt dışı satışları iyi olunca (Çarpışma,Zemheri gibi) devam ettiriyolar demek ki.

• Beğendim

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Cumartesi AB boşluğu var, bakalım değerlendirebilecek mi dizi.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Deniz Baysal ve Algı Eke işin içindeyse izlemek için şans vereceğim. AB ve ABC1 gruplarında güzel iş yapacağını düşündüğüm bir dizi. Zaten açık var cumartesileri bu gruplarda. Deniz Baysal sayesinde sosyal medyada 1-0 önde başlayacaklar zaten. Fan kitlesi güçlü bir isim. Senaryosu iyiyse tutmama gibi ihtimali yok bu dizinin.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy