'Hizmetçiler'in Hikayesi Belli Oldu!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Harikasın. :bhr: Konu da ilgi çekici. :Z Ama son kısımda anlamadığım şey Derin kadın değil mi niye abisinin çalıştığı eve gelir diye çevirmişsin. :A
Orijinalinde brother yazıyor ve belki bir de abisi vardır diye öyle yaptım da büyük ihtimalle yanlış evet. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Atahan deyince O Hayat Benim
cennet konakları deyince sarmaşık (UTC) geldi aklıma yoksa 2sini harmanlayıp bir ürün mü çıktı 😂

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
@Aserat @xBUGRAx @Felon @Özgür @Hachiko @vadikızı

Atahanlıların torununun kaybolmasıyla farklı hikayelerin birleşme noktası olacak Cennet Sitesi’nde her gün başka hayatların kirlerini temizleyen kadınların hikayesi anlatılacak. Gerçeğin peşinden giden Ela (Deniz Baysal Yurtcu), gözü karalığı ile tüm gizemleri ve sırları gün yüzüne çıkartıp, aslında kimsenin masum olmadığı gerçeğiyle seyirciyi yüzleştirecek.

Bir yandan bebek özlemi çekerken, bir yandan çalıştığı evdeki hanımının bebeğine neredeyse annelik yapan Atiye’nin (Algı Eke), kocasına taparcasına aşkı, kıpır kıpır enerjisi ama bir yandan da hiç durmayan gözyaşı seyirciyi derinden etkileyecek.

Hacer (Selen Domaç), annesinin de hizmetçilik yaptığı zengin bir ailenin evinde besleme olarak büyümüştür. Farklı bir ailede doğsa da başarılı bir aşçı olacağı kuşkusuz olan Hacer, annesinin ona biçtiği hayatı kendi kızına da biçer. Hacer’in geçmişindeki sırlar sadece kendi hayatını değil, en başta kızı Çiçek olmak üzere tüm Cennet Sitesi’ni etkisi altına alacak.

Çiçek (Aleyna Solaker), 19 yaşında ne annesine ne de babasına benzeyen bambaşka bir dünyanın kızı. Lafını kimseden esirgemeyen Çiçek gerçekleşmeyeceğini bilse bile hep büyük hayaller kurar. Ele avuca sığmayan Çiçek, büyürken bir yandan da dünyanın acımasız gerçeklerini bir bir keşfedecek.

• Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Zamanında Gülizar'ın da cumartesi olmasını çok istiyordum Birsen de sürekli salı diyordu ama salı olmadı. Zaten Seçkin yüzünden az olan tutma ihtimalini direkt çöpe atmazlar herhalde. :A
Umarım dediğin gibi olur, çarşamba savaş alanı gibi. Pazar boş sayılabilecek bir gün, AB'de zirveye bile oturabilir.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Umarım dediğin gibi olur, çarşamba savaş alanı gibi. Pazar boş sayılabilecek bir gün, AB'de zirveye bile oturabilir.
ÇGH2 bu hafta özetsiz yayınla yükselirse pazar olur ama yükselmez ve pazar tekrarından daha az reyting alırsa eski gününe döner çarşambaya bu dizi gelir. Büyük ihtimalle tarihi açıklamak için onu bekliyorlar. :bilmem:

• Üzücü
Reactions: alperuz