"Hizmetçiler" Dizisine Yeni İsimler!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fabrika Yapım imzalı Kanal D'nin yeni dizisi 'Hizmetçiler'in kadrosuna yeni isimler dahil oldu!

Yapımcılığını Fabrika Yapım / Öner Arslanel'in üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif'in kaleme aldığı, proje tasarımını Ali Leskay'ın yaptığı; kadrsunda Seçkin Özdemir, Deniz Baysal, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Cansu Fırıncı, Selen Domaç ve Nilay Erdönmez gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Algı Eke (Atiye), Servet Pandur (Belkıs), Gökhan Soylu (Selim) ve Özer Arslan (Osman) dahil oldu.

MJK32776_Alg%C4%B1_Eke_%28Kayg%C4%B1%2C_Berlinale_2017%29.jpg

kanatsiz-kuslar-azimenin-servet-pandur-burcu-nedir.png

gokhan-soylu.jpg

IMG_568.JPG

Okuma provaları süren ve bir sorun olmaz ise 22 Ocak'tan sonra sete çıkacak olan dizinin Perşembe günü yayına çıkacağı öğrenildi.

'Hizmetçiler' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş​

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Algı Eke hizmetçilerden birini oynayacakmış. Sonunda başrol olarak ekrana dönmesi çok güzel ama Seçkin Özdemir olduğu için tutmayacak ve yine mahrum kalacağız kesin. :(

• Beğendim
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tutar umarım da Algı Eke'nin kariyerine artı olarak yazılır. Malum kendisi kaybolmaya başladı ortalardan. :(
Yakında filmi çıkacak, Nergis Öztürk'le yeni tiyatro oyununa başladı ve Kutsal Motor'da programı var ama TV'de iyi projeler teklif edilmiyor muhtemelen. :(

• Beğendim
Reactions: bazinga

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslında iyi bir kadro kurdular gibi duruyor da projeden emin olamadım ben. Algı Eke çok iyi isim, Seçkin'i zaten beğeniyorum, yan kadrodan güzel isimler de mevcut da bilemedim ne yapar dizi? Umarım tutar, artık herkesi geçtim Seçkin Özdemir gibi başarılı bir ismin dizisi tutsun istiyorum...