Yeme-İçme Hindi Füme

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tadı muhteşem bir lezzet harikasıdır. Görünüşü nedeniyle başta ön yargıyla yaklaşılsa da tadındaki o tarifsiz sade lezzeti ne bir dana salamda ne de piliç salamda almak mümkün değil. Özellikle Namet’in Bimde sattığı tam bir üst seviye fiyat performans lezzeti.

65472

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evimizin yakınlarında Bim varmış artık, ilk işim toplu alişverişimde alıp ilk kahvaltımda bunu yemek olacak. @Tolstoyevski senin için :A
6 dilim çok azmış be, neyse bir kaç paket alırız artık :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Evimizin yakınlarında Bim varmış artık, ilk işim toplu alişverişimde alıp ilk kahvaltımda bunu yemek olacak. @Tolstoyevski senin için :A
6 dilim çok azmış be, neyse bir kaç paket alırız artık :A

Enflasyonla topyekün mücadele kampanyası gereği 2.25 TL’den 1.95’e indirim yaptıklarını görünce gözüm karardı, nefesim tutuldu, kendimi tutamadım ve bir paket yerine tam iki paket almaya başladım her seferinde, 12’li olunca rahat rahat yetiyor sonraya bile kalıyor :A

Şahin pastırmadan da al 10 tl civarıydı, KYK yattığında bazen kendimi şımartmak için alıp ekmeksiz götürdüğüm oluyor :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Enflasyonla topyekün mücadele kampanyası gereği 2.25 TL’den 1.95’e indirim yaptıklarını görünce gözüm karardı, nefesim tutuldu, kendimi tutamadım ve bir paket yerine tam iki paket almaya başladım her seferinde, 12’li olunca rahat rahat yetiyor sonraya bile kalıyor :A

Şahin pastırmadan da al 10 tl civarıydı, KYK yattığında bazen kendimi şımartmak için alıp ekmeksiz götürdüğüm oluyor :A
Yani 0.30luk indirim gözünü karartmaya yetiyor :eek: :A bura ile kıyaslayınca evet çok ucuz ama orda bir süre kaldığımızda oraya göre okadarda ucuz olmadığını farkediyoruz.
Ben kendimi Türkiye'de bol bol ödülendireceğim için buralarda bulunmayan lezzetler için para atıyorum köşeye :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tadını aldığımdan beri diğer salam çeşitlerini yadırgadığım, gerçekten lezzetli salam. Üstelik diğer salam çeşitlerine göre fiyatı daha ucuz.

• Beğendim