Hilal Altınbilek'ten 'Bir Zamanlar Çukurova' Açıklaması!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hilal Altınbilek'ten 'Bir Zamanlar Çukurova' açıklaması!

5c1b5866c03c0e0cf050c790.jpg

Yapımcılığını Tims & B Productions'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği; başrollerinde Hilal Altınbilek, Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Alışık, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu,Turgay Aydın, Selin Yeninci ve Vahide Perçin'in yer aldığı dizide Züleyha karakterine hayat veren Hilal Altınbilek, konuk olduğu canlı yayında diziye dair açıklamalar yaptı.

Mart ayı içerisinde setine ara verdiklerini söyleyen Altınbilek, "Dizimiz böyle bir durum olduğu için tam inanın kesin bilgi veremeyeceğim. Fakat, bilmiyorum da galiba seneye buluşacağız gibi duruyor. Bilmiyorum, her an her şey de değişebiliyor." açıklamasını yaptı.

Dizi setinde yer almayı çok özlediğini belirten güzel oyuncu, sözlerine “Bitti dendiğinde eskisi gibi olacak mı her şey? Ben mesela bitti dediğinde yine bi dururum, bitti mi acaba emin olmak için. Eminim birçok kişi de öyle yapar. Hiç önünü göremediğimiz bir durumla karşılaşıyoruz.” ifadeleriyle devam etti.

Bilindiği üzere güvenlik önlemleri alındıktan sonra bir süre çekimlerine devam eden dizinini son bölümü 9 Nisan'da yayınlanmıştı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Beni tersledi geçen :T
bu diziyi salıp Yasak Elma'yı sahipleniyorsun dedi :A
Forumdash bile farkederken sen benim Yasak Elma izlediğimi unutmuştun😡 bak yine geldi aklıma 😔 @serhatt
@Forumdash abimi kızdırma sen de, belli etmeden savun.:A
İnsanlar hata yapabilir, özür diledik ya :bağır: :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi